Євросоюз вакцинував від коронавірусу 70% дорослого населення

Євросоюз вакцинував від коронавірусу 70% дорослого населення

Укрінформ
Повністю вакциновані проти коронавірусу 70% дорослих громадян ЄС, однак надалі існує загроза виникнення нових штамів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час свого виступу в Страсбурзі в ході осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи сказала єврокомісар з питань охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів Стелла Кіріакідес.

“Ми досягли понад 70% вакцинації дорослого населення, але знову ж таки не у всіх країнах однаковий рівень. І тут треба говорити про весь світ. Це означає, що ми повинні достукатися до максимального числа людей для того, щоб надати їм правдиву інформацію, адже поки є не вакциновані, існує ризик виникнення нових штамів”, - сказала Кіріакідес.

Вона також наголосила, що “віруси кордонів не визнають”.

За її словами, пандемія показала, що треба об’єднати зусилля, зокрема, у боротьбі з поширенням неправдивої інформації про коронавірус та вакцинацію.

“Говорячи про скептичне ставлення до вакцинації та теорії змови, то, звичайно, що немає сумнівів, що ця проблематика турбує всіх нас. Однак тут не може бути універального рецепта. Ми працюємо над цією проблематикою. Важливо ділиться науковими знаннями, передавати правдиву інформацію, адже ми бачимо, що штам Дельта домінує”, - сказала вона.

Читайте також: Фармкомпанія Sanofi відмовилася від розробки COVID-вакцини

Як повідомляв Укрінформ, осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) проходить у Страсбурзі з 27 по 30 вересня 2021 року в змішаному форматі.

Осіння сесія зосереджена на праві на здорове довкілля, питаннях пов’язаних зі зміною клімату та міграцію.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-