США ввели санкції проти кіберзлочинців і віртуальних вимагачів

США ввели санкції проти кіберзлочинців і віртуальних вимагачів

Укрінформ
Міністерство фінансів США оголосило про введення санкцій, пов’язаних з кіберзлочинами, у тому числі, хакерськими нападами із застосуванням програм-здирників.

Про це йдеться в офіційному повідомленні американського відомства, передає Укрінформ.

«Програми-здирники й кібератаки вражають великі й малі підприємства по всій Америці і є прямою загрозою для нашої економіки. Ми й надалі боротимемося із зловмисниками», - заявила у цьому зв’язку міністр фінансів США Джанет Єллен.

Вона підкреслила, що з огляду на використання кіберзлочинцями більш складних методів і технологій, уряд США «застосовуватиме весь спектр заходів, у тому числі санкції й регуляторні інструменти», щоби перешкодити цим атакам.

До списку санкцій увійшла, в тому числі, організація SUEX OTC, зареєстрована в Москві і Празі, а також більше двох десятків електронних гаманців у цифровій валюті.

Читайте також: У Recorded Future відстежили зв’язки між Кремлем та хакерами

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня стало відомо про підготовку американським урядом контрзаходів проти активності хакерів і кіберзлочинців. Зокрема, планувався широкий комплекс дій, у тому числі санкції проти виявлених «гаманців» хакерів, а також застосування нової тактики дій підприємств і організацій, які можуть постраждати від нападів. Дещо згодом очікується введення в США нових правил боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, які обмежуватимуть використання криптовалюти як механізму для перерахування коштів вимагачам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-