Албанія посилює карантин для боротьби з Delta-штамом

Албанія посилює карантин для боротьби з Delta-штамом

Укрінформ
Влада Албанії відновлює суворі карантинні заходи, намагаючись запобігти поширенню Delta-штаму коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє AP.

Заборону виходити з дому для жителів країни продовжили на годину - з 23.00 до 6.00. Масковий режим залишається обовязковим у закритих громадських приміщеннях, але тепер за його дотриманням пильнуватимуть суворіше.

Зазначається, що штрафи за порушення карантинних вимог становитимуть від 3 тис. до 5  тис. леків (28-48 доларів) для фізичних осіб та від 100 тис. до 700 тис. (954- 6682 долари) - для підприємств і установ.

Окрім того, міністр охорони здоров'я Албанії Огерта Манастірліу заявила: «Незабаром ми подамо заявку на перехід до нового етапу вакцинації - вона стане обов'язковою для деяких категорій населення».

Читайте також: Чорногорія посилює обмеження на в'їзд до країни

Протягом останнього місяця в Албанії спостерігається значне зростання захворюваності на COVID-19 - у середньому понад 900 нових випадків за добу проти приблизно 100, що фіксувалися раніше.

Загалом від початку пандемії в Албанії виявлено 144,8 тис. випадків коронавірусу, зокрема 2,4 тис. летальних.

Як відомо, цього літа Албанія поряд із Чорногорією стала для українців одним із найпопулярніших туристичних напрямків - саме через те, що для туристів не встановлювали жодних протиепідемічних обмежень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-