Reuters та AP допоможуть Twitter боротися з фейками

Reuters та AP допоможуть Twitter боротися з фейками

Укрінформ
Компанія Twitter заявила про початок співпраці з міжнародними агенціями новин Associated Press і Reuters у боротьбі з розповсюдженням дезінформації у власній соціальній мережі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Інформаційні агентства надаватимуть співробітникам Twitter більше контексту та довідкової інформації про події, в результаті яких у соцмережі публікуються велика кількість твітів.

Twitter сподівається, що такий крок посилить протидію поширенню оманливої інформації на їхній платформі, та допоможе оперативно видаляти інформацію з неправдивим вмістом.

Читайте також: Єврокомісія пропонує «демонетизувати» фейки в інтернеті

Зазначається, що це вперше, коли Twitter офіційно став співпрацювати з інформаційними організаціями новин для просування достовірної інформації на своїй платформі.

За словами речника компанії, вона працюватиме окремо з двома конкуруючими інформаційними агентствами й спочатку зосередиться на англомовному контенті.

Раніше цього року Twitter вже запустив нову систему модерування Birdwatch, яка дозволяє волонтерам позначати твіти, які вони виявили неточними.

Як повідомляв Укрінформ, компанія Twitter у рамках кампанії боротьби з дезінформацією про пандемію COVID-19 із березня 2020 року видалила понад 8,4 тисячі записів відповідного змісту у своїй соцмережі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-