На сході Туреччини знайшли римську дорогу, якій близько 2000 років

На сході Туреччини знайшли римську дорогу, якій близько 2000 років

Фото
Укрінформ
Під час археологічних розкопок у стародавньому місті Аміда Хейюк, що на території сучасного міста Діярбакир, на південному сході Туреччини, було виявлено стародавню римську дорогу віком приблизно дві тисячі років.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на видання Haber Turk.

«Дуже цікаві знахідки продовжуємо виявляти під час розкопок. Знайдено частину вулиці та збережену структуру дороги того періоду. Після завершення розкопок буде також відкрито Тріумфальну арку», - повідомили археологи.

Професор Ірфан Їлдиз вважає, що роботи триватимуть близько року й наступного року вони вже будуть відкриті для туристів. Науковець зауважив, що дорога гарно збереглася та є яскравим прикладом будівництва мощених доріг римського періоду. Під час розкопок науковці очікують виявити велику кількість історичних артефактів.

Читайте також: На Корсиці знайшли пізньоримські поховання в амфорах

Завдяки відкриттю дороги в стародавньому місті Аміда Хейюк буде відкрито кілька нових пішохідних маршрутів для ознайомлення з різними пам’ятками історії та стародавньої архітектури.

Як повідомляв Укрінформ, нещодавно у Стамбулі під час підземних досліджень на території палацу Топкапи виявили галерею римського періоду.

Фото: haberturk.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-