Засновник Amazon Джефф Безос залишив акціонерам останню пораду

Засновник Amazon Джефф Безос залишив акціонерам останню пораду

Укрінформ
Генеральний директор компанії Amazon Джефф Безос у своєму листі до акціонерів залишив їм «останню» пораду, закликавши берегти свою самобутність.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в США.

«Ми всі знаємо, що самобутність, оригінальність дуже цінна. Нас усіх учать бути собою. Що я справді прошу вас зробити, так це усвідомити, скільки насправді потрібно енергії, аби зберегти цю самобутність. Світ хоче, аби ви були типовими – тисячами способів, і це тисне на вас. Не дайте цьому статися», - написав Безос у своєму листі.

Читайте також: Засновник Amazon знову став найбагатшою людиною світу

Аби проілюструвати свою позицію, Безос навів уривок із книжки Річарда Докінза «Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті»:

«Запобігання смерті - це мета, над досягненням якої потрібно працювати... Тіло після його смерті прагне повернутися до стану рівноваги з навколишнім середовищем… Наприклад, наші тіла зазвичай тепліші від навколишнього середовища, і в холодному кліматі їм доводиться наполегливо працювати над підтриманням цієї різниці. Коли ми вмираємо, ця робота зупиняється, різниця температур починає зникати, і ми врешті-решт набуваємо ту саму температуру, що й середовище... Якщо живі істоти не виявляють активності щодо запобігання цьому вирівнюванню, то зрештою зливаються зі своїм середовищем і припиняють існувати як автономні сутності».

Цей уривок, відзначає Безос, дуже актуальний для Amazon та всіх компаній, організацій і кожної особистості. Потрібна «безперервна наполеглива праця», щоб «зберегти нашу самобутність», написав він.

Читайте також: Компанія Безоса вдруге відклала запуск ракети New Glenn

Водночас «бути самим собою» нелегко, і це не дається «безкоштовно», написав Безос.

Він зазначив, що «світ завжди намагатиметься зробити Amazon типовішим – «привести нас у рівновагу з навколишнім середовищем. Це потребує постійних зусиль, але ми можемо й повинні бути кращими».

У лютому Безос оголосив, що залишить пост генерального директора Amazon і перейде на посаду виконавчого директора правління компанії. Він назвав своїм наступником Енді Джассі, який очолював підрозділ вебсервісу Amazon.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-