При в’їзді в Ізраїль у іноземців вимагатимуть тест на COVID-19

При в’їзді в Ізраїль у іноземців вимагатимуть тест на COVID-19

Укрінформ
У іноземців, які бажають в'їхати в Ізраїль, вимагатимуть тест на COVID-19.

 Як передає Укрінформ, про це йдеться у роз’ясненні Посольства України в Державі Ізраїль щодо оновленого Порядку в’їзду іноземців у Державу Ізраїль в період пандемії COVID-19, який набув чинності з 7 квітня .

Зокрема у нових правилах зазначається, що іноземні громадяни, які бажають в'їхати до Ізраїлю, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції

Крім того, в'їзд до країни дозволений лише в тому випадку, якщо є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль. Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест. Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію (щеплення) від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

Також, для отримання дозволу на в’їзд в країну треба мати діючий медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні не більше ніж за 24 години до рейсу заповнити декларацію особи, де, крім особистих даних, вказати інформацію про місце самоізоляції в країні.

Читайте також: Британія розпочала вакцинацію Moderna

Зазначається, що всі міжнародні пасажири повинні будуть пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні (мотель). Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР тести, у визначені спеціальним протоколом дати, результати яких є негативними).

Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не будуть підлягати самоізоляції.

Медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати тесту на COVID-19 та інші документи потрібно роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю.

Зазначається, що особи, які хворіють на COVID-19 ,не зможуть сісти на літак.

Іноземець, який в'їжджає до Ізраїлю (який вилікувався від COVID-19 або пройшов вакцинацію), повинен виконувати вимоги Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, включаючи серологічний тест та електронний браслет (фінансується за рахунок іноземця).

Іноземцю, який залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, наступний в'їзд до країни буде заборонений.

Оновлення до цього Порядку будуть публікуватися відповідно до рішень міністра внутрішніх справ та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, виходячи з рівня захворюваності в Ізраїлі.

Як повідомляв Укрінформ, в Ізраїлі почали закривати відділення лікарень, призначені для лікування хворих на коронавірусну хворобу. Це пов'язано з тим, що пацієнтів з хворобою COVID-19 в Ізраїлі вже майже немає.

У грудні Ізраїль розпочав активну національну кампанію вакцинації й до цього часу в країні повністю прищеплено більше половини населення, що спричинило зниження рівня поширення коронавірусної інфекції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-