У Штатах виявили брак у виробництві 15 мільйонів доз вакцини Johnson&Johnson

У Штатах виявили брак у виробництві 15 мільйонів доз вакцини Johnson&Johnson

Укрінформ
Виробнича помилка на підприємстві в Балтіморі призвела до бракування партії компонентів, з яких можна виготовити 15 мільйонів доз COVID-вакцини компанії Johnson&Johnson.

Про це повідомляє Bloomberg, передає Укрінформ.

«У процесі контролю якості була виявлена одна партія лікарських речовин, яка не відповідала стандартам на підприємстві Emergent Biosolutions», - пояснили у компанії Johnson&Johnson.

При цьому підкреслюється, що підприємство в Балтіморі ще не отримало авторизації для самостійного виготовлення компонентів COVID-вакцини. А виявлена партія не використовувалася на подальших етапах виробничого процесу.

Читайте також: Johnson & Johnson поставить для США 11 мільйонів доз вакцини

За інформацією видання, у Johnson&Johnson заявили, що цей інцидент ніяк не вплине на зобов’язання перед урядом США щодо поставок вакцини в запланованих обсягах. Також указується, що заплановане виробництво 20 мільйонів доз препарату до кінця березня виконано з перевищенням обсягів.

Як повідомляв Укрінформ, президент США Джо Байден поставив за мету впродовж наступних трьох тижнів забезпечити можливостями для вакцинації кожного дорослого жителя країни.

Фото з сайту sky.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-