Компанії Pfizer і BioNTech почали тестування вакцини на дітях від шести місяців

Компанії Pfizer і BioNTech почали тестування вакцини на дітях від шести місяців

Укрінформ
Компанії Pfizer і BioNTech розпочали випробування вакцини від коронавірусу за участю дітей до 12 років.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

У тестуванні візьмуть участь діти від 6 місяців до 12 років. Перші добровольці вже отримали ін'єкції.

Зазначається, що компанії планують розширити застосування препарату для дітей цієї вікової категорії до початку 2022 року.

Pfizer і BioNTech планують спочатку протестувати безпеку своєї вакцини з подвійним введенням вакцини в трьох різних дозах - 10, 20 і 30 мкг - в дослідженні фази I/II за участю 144 учасників.

Читайте також: Pfizer розпочала випробування таблеток від коронавірусу на людях

На наступному етапі дослідження компанії планують розширити кількість учасників випробувань до 4,5 тис. В ході даного етапу вони перевірятимуть безпеку, переносимість та імунну відповідь, генеровану вакциною, ймовірно, шляхом вимірювання рівня антитіл у молодих учасників.

Вакцина Pfizer/BioNTech була дозволена регулюючими органами США наприкінці грудня для людей віком від 16 років.

Тим часом Pfizer вже випробовувала вакцину на дітях віком від 12 до 15 років. Компанія очікує, що дані цього дослідження будуть доступні найближчими тижнями.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня американська біотехнологічна компанія Moderna приступила до випробування своєї вакцини від коронавірусу на дітях віком від 6 місяців до 12 років.

У світі станом на ранок 26 березня виявили 126 068 887 випадків зараження коронавірусом. Зафіксовані 2 767 376 летальних випадків, одужали 101 724 317 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-