
Україна уклала угоди про нерозголошення з шістьма виробниками вакцин - Шмигаль
Україна уклала угоди про нерозголошення з 6 комапніями-виробниками вакцин від COVID-19.
04 березня 2021
Україна уклала угоди про нерозголошення з 6 комапніями-виробниками вакцин від COVID-19.
03 березня 2021
На 2021 рік загальні домовленості щодо постачання вакцин від COVID-19 в Україну сягнули 30 млн доз.
26 лютого 2021
Україна повністю готова забезпечити холодовий ланцюг зберігання вакцин проти COVID-19, у тому числі виробництва компанії Pfizer, яка потребує температури від -60 до -80 градусів.
25 лютого 2021
Розробники вакцини від COVID-19 Pfizer та BioNTech проведуть випробування ефективності введення пацієнтам третьої дози медзасобу.
24 лютого 2021
Американське управління з контролю за продуктами та ліками (FDA) планує схвалити запит компаній Pfizer Inc/BioNTech щодо зміни умов зберігання вакцини від COVID-19 при стандартних температурах морозильної камери замість ультрахолодних умов.
Три фармацевтичні компанії США – Pfizer, Moderna та Johnso &Johnson – планують до кінця березня виробити 240 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу.
23 лютого 2021
Україна зареєтрувала вакцину Pfizer/BioNTech.
21 лютого 2021
Вакцина Pfizer/BioNTech зупиняє передачу коронавірусу на 89,4 відсотка.
20 лютого 2021
Американська компанія Pfizer Inc планує подвоїти обсяги виробництва вакцини від коронавірусу у найближчі тижні.
19 лютого 2021
Вакцини проти коронавірусу, які отримає Україна для проведення масового щеплення, будуть безпечними, якісними й ефективними.
Професійна комісія схвалила використання в Вірменії вакцин Sputnik V, AstraZeneca і Pfizer проти коронавірусу.
Нова Зеландія розпочинає кампанію вакцинації від коронавірусної інфекції, вже зроблені перші щеплення.
Компанії Pfizer-BioNTech заявили про початок випробування вакцини від коронавірусу за участі вагітних жінок від 18 років.
17 лютого 2021
Компанії Pfizer і BioNTech підписали з Європейським Союзом угоду на поставку ще 200 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу.
16 лютого 2021
Україна отримала необхідні документи від компанії Pfizer для реєстрації її COVID-вакцини та планує провести дозвільні процедури впродовж наступних днів.
Хакери з Північної Кореї намагалися зламати сервери фармацевтичної компанії Pfizer, щоб отримати інформацію про вакцину від коронавірусу COVID-19.
В Україні є три компанії, здатні забезпечити умови зберігання вакцини Pfizer.
15 лютого 2021
Вакцина від коронавірусу компанії Pfizer-BioNTech ефективна на 94% в запобіганні появи симптомів COVID-19 та на 92% ефективно запобігає серйозному перебігу захворювання.
14 лютого 2021
Уряд Японії схвалив використання вакцини від коронавірусу Pfizer, поклавши початок масштабній програмі вакцинації в країні.
12 лютого 2021
Для вакцини Pfizer від коронавірусу COVID-19 на рівні областей не потрібне морозильне обладнання, препарат привозитимуть зі столиці і розморожуватимуть для використання.
11 лютого 2021
У Міністерстві охорони здоров'я очікують, що наступного тижня Україна отримає вакцини виробництва компаній Pfizer і AstraZeneca.
09 лютого 2021
Pfizer подать документи на реєстрацію своєї вакцини проти коронавірусу вже у четвер, 11 лютого.
08 лютого 2021
Забезпечувати холодовий ланцюг для вакцини BioNTech/Pfizer буде приватна компанія.
Президент Володимир Зеленський обговорив з головою правління, головним виконавчим директором фармкорпорації Pfizer Альбертом Бурлою питання, пов’язані з укладенням контракту на постачання в Україну вакцини Pfizer/BioNTech у найкоротші терміни.
В Ізраїлі вакциною від коронавірусу компанії Pfizer повністю вакциновані близько 23% населення країни.
ЮНІСЕФ у рамках глобальної ініціативи COVAX у лютому доставить до України 118 тис. доз вакцини Pfizer, які будуть пріоритетно призначені для медичних працівників.
Фармакологічна компанія Pfizer розраховує майже вдвічі пришвидшити процес виробництва вакцини проти коронавірусу.
06 лютого 2021
У Сінгапурі працівникові Національного офтальмологічного центру помилково ввели п'ятикратну дозу вакцини Pfizer від коронавірусу.
Британський регулятор заявляє про безпечність вакцин виробництва Pfizer та AstraZeneca, перші дози яких вже введені мільйонам громадян.
05 лютого 2021
Компанія Pfizer найближчим часом подасть документ на реєстрацію своєї вакцини в Україні. Вакцинація в Україні буде добровільною та безоплатною.
04 лютого 2021
Британські вчені почали дослідження імунних відповідей при поєднанні доз вакцин проти COVID-19 виробництва компаній Pfizer і AstraZeneca.
02 лютого 2021
Україна має чіткий поетапний план вакцинації населення від COVID-19, вакцинація розпочнеться у лютому, і COVAX підтвердив надходження перших 117 тис. доз вакцини Pfizer.
Американська компанія Pfizer спільно з німецьким партнером BioNTech планує отримати прибуток у близько 15 млрд доларів від постачання своєї вакцини BNT162b2 проти коронавірусу.
01 лютого 2021
Україна подасть додатковий запит до COVAX на збільшення кількості вакцин виробництва Pfizer.
31 січня 2021
Прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо заявив, що країна не має наміру забороняти експорт вакцин проти коронавірусу, які виробляються на її території.
Європейський Союз вітає виділення Україні 117 тисяч доз вакцин від COVID-19 виробництва компаній Pfizer.
30 січня 2021
Грузія планує отримати перші дози вакцини від COVID-19 виробництва BioNTech/Pfizer наприкінці лютого.
Україна в лютому отримає 117 000 доз вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва, яка буде розподілена для працівників лікарень, в яких надають допомогу пацієнтам із COVID-19.
Вакцина Pfizer від коронавірусу в першу чергу використовуватиметься для щеплення медичних працівників.
29 січня 2021
Європейське медичне агентство (EMA), яке займається оцінкою ліків, зокрема сертифікацією вакцин, опублікувало оновлену інформацію щодо безпечності COVID-вакцин Comirnaty, розробленої спільно компаніями Pfizer і BioNTech.
27 січня 2021
Вакцина Pfizer буде в складі траншу вакцин від COVAX.
25 січня 2021
Італійська влада змушена переглянути план кампанії із масової вакцинації населення від коронавірусу у зв’язку зі скороченням поставок препарату від Pfizer.
23 січня 2021
Американська компанія Pfizer зголосилася передати через глобальний механізм COVAX до 40 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 бідним країнам та країнам із середнім доходом.
22 січня 2021
Компанії Pfizer і BioNTech уклали угоду з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) про постачання своєї вакцини від коронавірусної хвороби до бідних країн.
21 січня 2021
Польща додатково замовила у компанії Pfizer 25 млн доз вакцини, яких має бути доставлено упродовж року.
20 січня 2021
Координатор національної програми Ізраїлю з боротьби з коронавірусом Нахман Аш заявив, що перша доза вакцини Pfizer може бути менш ефективною у боротьбі з COVID-19, ніж вказує виробник медичного засобу.
У Pfizer визнали вакцину від коронавірусу компанії BioNTech і Pfizer дієвою у боротьбі проти мутованого штаму коронавірусу, який був вперше виявлений у Великобританії.
Попри заяви уряду Бельгії про те, що оголошення компанією Pfizer тимчасового обмеження у виробництві вакцини проти COVID-19 не матиме суттєвого впливу на темпи вакцинації, в одному з ключових регіонів країни – Фландрії, зменшення обсягів поставленої вакцини призвело до зупинення вакцинації медиків.
19 січня 2021
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 4613, завдяки якому Україна зможе використовувати вакцини Pfizer\BioNTech, Sinovac Biotech, Moderna, Sinopharm, AstraZeneca.
У Киргизстана немає спеціальних холодильників для зберігання протикоронавірусної вакцини Pfizer, що змусило владу країни відмовитися від вакцинації населення цим препаратом.
Схоже, кампанія розгортається на користь російської вакцини... Між тим, ефективність щеплення від «звичайного» грипу – усього 60%
18 січня 2021
Ізраїль уклав угоду з Pfizer, пообіцявши поділитися величезною кількістю медичних даних з міжнародним фармацевтичним гігантом в обмін на продовження поставок вакцини.
17 січня 2021
Вакцинація від COVID-19 в Україні почнеться в середині лютого, про що сказав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час зустрічі з членами фракції «Слуги народу».
13 громадян Ізраїлю після щеплення вакциною від COVID-19 виробництва компанії Pfizer пережили легкий параліч обличчя в якості побічного ефекту.
Компанії Pfizer і BioNTech знайшли спосіб значно скоротити затримки постачання вакцини та розробили план, який дозволить наростити виробничі потужності в Європі.
16 січня 2021
Наступного тижня Бельгія отримає на 40 тисяч доз вакцини Pfizer менше від запланованої кількості, що може вплинути на темпи вакцинації проти коронавірусу.
Уповільнення виробництва вакцини Pfizer не відобразиться на її постачанні до Європи, і всі заплановані постачання відбудуться вчасно.
15 січня 2021
Компанія Pfizer тимчасово скоротить постачання своєї вакцини від коронавірусу в Європу.
У Нідерландах близько 100 осіб повідомили, що мали побічні ефекти після введення вакцини від коронавірусу, виготовленої компаніями Pfizer/BioNTech.
Канада уклала угоду з американською компанією Pfizer на закупівлю ще 20 млн доз вакцини від COVID-19.