Американська розвідка розсекретить нові звіти про НЛО

Американська розвідка розсекретить нові звіти про НЛО

Відео
Укрінформ
Пентагон у червні опублікує нові звіти розвідки з результатами спостереження за НЛО.

Про це заявив ексглава американської розвідки Джон Реткліфф, передає Укрінформ з посиланням на портал Space.

Зокрема, будуть оприлюднені дані про НЛО, які подолали звуковий бар’єр, не створивши звукового удару.

Реткліфф визнав, що такі спостереження «важко пояснити».

«Відверто кажучи, спостережень набагато більше, ніж було оприлюднено раніше. Деякі з них розсекречені. І коли ми говоримо про спостереження, ми говоримо про об'єкти, які були помічені пілотами Військово-морського флоту або Військово-повітряних сил або були виявлені за допомогою супутникових знімків», - зазначив колишній очільник розвідки США.

За його словами, коли ідентифікується непізнане повітряне явище, аналітики намагаються пояснити це потенційною погодною зміною чи іншим природним явищем.

«Але бувають випадки, коли у нас немає нормальних пояснень деяких речей, які ми бачили», - сказав Реткліфф.

За словами колишнього чиновника, майбутній звіт Пентагону включатиме в себе більше результатів спостережень і повідомлень про об'єкти, що рухаються, здавалося б, неможливим способом, або про порушення швидкості звуку без супутнього звукового удару.

Як повідомлялося, такий звіт і розсекречення передбачені, зокрема, американським законом про дозвіл на розвідку на 2021 рік.

Навесні минулого року Пентагон офіційно опублікував 3 короткі відеозаписи із НЛО, зняті за допомогою інфрачервоної камери. Відео було вирішено опублікувати, щоб переконати громадськість, що кадри, які були вперше оприлюднені ще в 2007 році, є справжніми.

У Міністерстві оборони США у серпні 2020 року офіційно підтвердили інформацію про створення спеціальної робочої групи для вивчення невпізнаних літаючих об’єктів (Unidentified Aerial Phenomenon Task Force).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-