Пентагон

23 травня 2022


Пентагон: Близько 20 країн оголосили про нову військову допомогу для України

Зустріч глав оборонних відомств країн Контактної групи щодо України, яка відбулася в понеділок у віртуальному форматі, пройшла дуже успішно – з огляду на заявлені нові ініціативи військової підтримки ЗСУ з боку двох десятків країн.


Вдруге після Рамштайна: Пентагон зібрав нову міжнародну зустріч щодо України

Глава Пентагону Ллойд Остін в понеділок зібрав друге міжнародне засідання Контактної групи щодо України на рівні глав оборонних відомств понад 40 країн – після зустрічі місяць тому в німецькому Рамштайні.

21 травня 2022


Пентагон спростував заяви кремля про застосування «бойових лазерів» в Україні

Міністерство оборони США заявило, що не має жодних підтверджень заявам рф про начебто застосування нею в Україні новітніх розробок бойових лазерів, здатних збивати, зокрема, повітряні цілі.


Після зустрічі в Рамштайні коаліція на підтримку України збільшується - Пентагон

Коаліція країн, готових знову зібратися наступного тижня на рівні глав оборонних відомств для підтримки України, матиме більшу кількість, ніж під час першої зустрічі в німецькому Рамштайні.

20 травня 2022

19 травня 2022

17 травня 2022

16 травня 2022

14 травня 2022

13 травня 2022


Пентагон закликав Конгрес ухвалити до 19 травня новий пакет допомоги Україні

Попереднього пакета оборонної підтримки США для України вистачить ще до наступного четверга, втім для забезпечення безперервного потоку зброї й обладнання українським партнерам Конгрес має ухвалити новий пакет у найкоротші терміни.


Пентагон: Артилерія України зриває спроби росіян розвинути наступ

Українські артилерійські підрозділи, які отримали у своє розпорядження нову західну зброю, в тому числі майже 90 американських гаубиць М777, практично зірвали всі спроби росіян розвинути наступ на території України.


Глава Пентагону в особистій розмові закликав шойгу негайно припинити вогонь в Україні

Міністр оборони США Ллойд Остін уперше за кілька останніх місяців провів розмову з главою міноборони росії шойгу, наголосивши при цьому на негайному припиненні бойових дій в Україні.

11 травня 2022

09 травня 2022

07 травня 2022


Байден оголосив про виділення нового пакета оборонної допомоги Україні

Президент США Джо Байден оголосив у п’ятницю про виділення останнього пакету підтримки України у сфері безпеки й оборони із понад 13-мільярдного фонду реагування на агресію рф, затвердженого в березні.

06 травня 2022


Пентагон веде переговори про закупівлю нових систем озброєнь для України

Міністерство оборони США звернулося до американських виробників зброї представити варіанти для закупівлі нових систем озброєнь з метою підтримки ЗСУ, і вже надійшло близько трьох сотень пропозицій.

05 травня 2022

04 травня 2022

03 травня 2022


Допомога США Україні докорінно змінила ситуацію на полі бою – глава Пентагону

Безпрецедентно швидка допомога Сполучених Штатів Україні в галузі безпеки й оборони суттєво змінила ситуацію на полі бою, відчутно посиливши українські сили, і ця підтримка лише збільшуватиметься надалі.

02 травня 2022


Сили рф в Україні мають незадовільне командування та низький моральний дух – Пентагон

Командування російськими силами на сході України, де наразі ведеться основна частина бойових дій, є незадовільним. Крім того, військовий персонал не отримує належного матеріально-технічного забезпечення та має вкрай низький моральний дух.

30 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-