Туреччина вимагатиме онлайн-реєстрацію для в'їзду в країну

Туреччина вимагатиме онлайн-реєстрацію для в'їзду в країну

Укрінформ
З 15 березня Туреччина вводить нове правило для відвідання країни - обов’язковим буде проходження реєстрації на сайті міністерства охорони здоров’я. 

Як повідомляє власкор Укрінформу, для реєстрації потрібно заповнити електронну форму.

«На основі заповненої інформації для Вас буде автоматично створений індивідуальний код HES, завдяки якому ми зможемо зв'язатися з вами, якщо у вас або у людей, з якими ви контактуєте під час подорожі й перебування, є інфіковані COVID-19 або контактні особи. З цієї причини точність і актуальність інформації дуже важливі», - вказується на сайті МОЗ Туреччини.

HES-код - це персональний номер для відстеження пересування людей у разі виявлення у них коронавірусної інфекції, який також потрібен для пересування по країні, зокрема придбання квитків, відвідання торгових центрів тощо.

Читайте також: Туреччина чекає туристів з України вже з 15 квітня

Реєстраційна форма повинна бути заповнена протягом останніх 72 годин перед поїздкою в Туреччину. На основі заповненої реєстраційної форми відвідувач країни отримуватиме HES-код. Раніше його потрібно було отримувати в країні. Це було можливо зробити лише з номера турецького мобільного оператора.

Транзитні пасажири звільнені від проходження цієї реєстрації. За неправильно внесені при реєстрації дані передбачено адміністративне покарання.

Заповнену і роздруковану або збережену на мобільному пристрої форму слід пред’являти працівникам авіакомпанії перед посадкою в літак. У разі відсутності реєстраційної форми у посадці на літак буде відмовлено. Так само ця форма підлягає перевірці при перетині кордону з Туреччиною.

Читайте також: Чорногорія через коронавірус вводить локдаун в 11 містах

Форма доступна для заповнення англійською, турецькою, іспанською, німецькою, арабською та російською мовами.

На сьогодні для українців діє ще одна вимога для подорожей у Туреччину - при посадці в літак пасажиру потрібно пред’явити довідку про негативний результат ПЛР-тестування, який був зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

У світі станом на ранок 12 березня зафіксували 119 120 511 випадків зараження коронавірусом. Зокрема виявлено 2 641 790 летальних випадків, одужали 94 731 229 осіб.

Фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-