Тихановський: Очевидно, що російські ЗМІ оббрехали Україну

Тихановський: Очевидно, що російські ЗМІ оббрехали Україну

Укрінформ
Політв'язень Сергій Тихановський, чоловік лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської, заявляє, що, спостерігаючи за тим, як російські ЗМІ висвітлюють події в Білорусі, усвідомив, наскільки вони оббрехали Україну.

Про це він написав у листі - відповіді на запитання передплатників білоруського опозиційного Телеграм-каналу "Країна для життя".

"Те, що у Білорусі транслюються російські канали - це величезне зло, - вважає Тихановський. - Раніше, переглядаючи, наприклад, "60 хвилин", у мене були сумніви щодо достовірності відображення подій в Україні. Зараз, коли я побачив, як вони висвітлюють події в Білорусі, як оббрехали нас усіх і підтримують диктатора, абсолютно чітко зрозуміло, що вони оббрехали й українців".

Тихановський також додав, "звісно, Крим має бути не тільки де-юре, а й де-факто українським".

На його думку, Світлані Тихановській потрібно діяти більш жорстко.

Читайте також: Литва не розглядатиме вимогу Білорусі видати Тихановську

"Я мав на увазі, що Світлані треба жорсткіше висловлювати свою думку, бути більш твердою під час спілкування з політиками", - написав політв'язень.

Як відомо, блогер Сергій Тихановський перебуває за ґратами з 29 травня. Зараз він у СІЗО № 1 на Володарського в Мінську. Його звинувачують за кількома статтями Кримінального кодексу, а серед них - "Організація або активна участь в групових діях, що грубо порушують громадський порядок".

У Білорусі з серпня 2020 року тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко.

Режим застосовує проти демонстрантів жорстокі репресії і масово заарештовує їх.

Легітимність режиму Лукашенка не була визнана ЄС, США, Україною та більшістю демократичних країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-