У Болівії протестувальники захопили державні ЗМІ

У Болівії протестувальники захопили державні ЗМІ

Укрінформ
У Болівії прихильники опозиції захопили державну радіостанцію Red Patria Nueva (RPN) та національний телеканал Bolivia TV (BTV). 

Про це заявив президент країни Ево Моралес у Twitter.

"Державні ЗМІ BTV та RPN були захоплені організованими групами, які методами погроз та залякування змусили журналістів припинити свою роботу. Протестувальники діють з позиції диктатури, хоча опозиція заявляє про те, що вона захищає демократію", — написав Моралес.

Багаторічний президент Болівії додав, що в країні намагаються організувати військовий переворот.

"Ми засуджуємо дії колишніх захисників народу, які замість захисту прав людини порушують свободу вираження поглядів та приєднуються до расистських змов з метою перевороту, вчиняють напади на державні засоби масової інформації, як це робили військові диктатори. Вони хочуть змусити замовкнути пресу для здійснення перевороту", - написав Моралес.

Як повідомлялося, вибори президента Болівії пройшли 20 жовтня.

Попередні результати, оприлюднені того ж таки вечора, вказували на можливість другого туру. Проте 21 жовтня після обробки 95% протоколів виборча комісія повідомила, що Ево Моралес отримує 46,87% голосів, а його суперник Карлос Меса, який обіймав пост голови держави з жовтня 2003-го до червня 2005 року, - 36,73%.

Читайте також: Криза в Болівії: поліція відмовилася охороняти палац президента

Ево Моралес наразі є латиноамериканським президентом із найдовшим періодом правління. Після цих виборів він залишиться на посаді до 2025 року.

Меса заявив про "шахрайство" та підкреслив, що не збирається визнавати результати голосування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-