Опозиція

22 січня 2023

16 січня 2023

07 грудня 2022


Франція занепокоєна кампанією репресій проти білоруських та російських опозиціонерів

Франція висловлює глибоке занепокоєння щодо стану здоров'я та умов утримання лауреата премії Сахарова 2020 року та премії Вацлава Гавела 2021 року Марії Колесникової, яку 6 вересня у білорусі було засуджено до 11 років ув'язнення.

22 листопада 2022

18 жовтня 2022


Участь білорусі у війні: у Тихановської кажуть, що опозиція готова обговорювати відшкодування Україні

В Об’єднаному перехідному кабінеті лідера білоруської опозиції в еміграції Світлани Тихановської готові обговорювати відшкодування Україні за співучасть білорусі в агресивній війні росії та долучитись до післявоєнної відбудови країни.

31 серпня 2022


Огризко вважає профанацією ідею організації збройного спротиву в росії

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає профанацією ідею створення за межами рф структури для організації збройної боротьби всередині росії, бо там немає сил, здатних піднятися на спротив.


російська опозиція оголосила про створення політичного центру збройної боротьби в Україні

Легіон «Свобода росії» та «Національна республіканська армія» (НРА) підписали Декларацію про співпрацю та координацію дій і планують створити спільний політичний центр, який очолить російський опозиційний політик Ілля Пономарьов.

03 серпня 2022


Режим лукашенка засудив журналістку «Белсату» до 5 років колонії

У білорусі обласний суд гомеля засудив до п'яти років ув'язнення журналістку телеканалу "Белсат" Ірину Славнікову за "створення екстремістського формування чи участі в ньому" та "організацію групових дій, що грубо порушують громадський порядок".

25 липня 2022


Другий Форум вільних народів росії закликав до деколонізації рф

У столиці Чехії Празі закінчив роботу Другий Форум вільних народів росії (22-24 липня), учасники якого обговорили, як проводити реальну роботу щодо деколонізації залишків імперії та як актуалізувати активні дії російської опозиції.

13 липня 2022


У росії опозиціонера Яшина відправили під арешт за «фейки» про армію рф

російського опозиційного політика, депутата московського муніципального округу Красносільський Іллю Яшина заарештували до 12 вересня у справі про «фейки» стосовно російської армії за його потокове мультимедіа про вбивства в Бучі.

12 липня 2022

02 червня 2022


Суд рф дозволив екстрадицію білоруської активістки Пінчук - її можуть ув'язнити на 19 років

Суд у Санкт-Петербурзі дозволив екстрадицію білоруської громадянки Яни Пінчук до білорусі, де її звинувачують у закликах до захоплення влади та створення екстремістського формування. 

31 травня 2022


У росії Навальному висунули нове обвинувачення — у створенні екстремістської спільноти

російському опозиціонеру Олексію Навальному висунули обвинувачення у кримінальній справі за статтею «Створення екстремістської спільноти». Йому може загрожувати ще 15 років в'язниці.

21 травня 2022

05 травня 2022

20 квітня 2022

14 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-