У Нью-Йорку відкрилася 74-та сесія Генасамблеї ООН

У Нью-Йорку відкрилася 74-та сесія Генасамблеї ООН

Фото
Укрінформ
У вівторок, 17 вересня, у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку відбулося перше засідання 74-ї сесії Генеральної асамблеї, яка триватиме рік.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Нью-Йорку. 

На відкритті нової сесії виступив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш. Він привітав зі вступом на посаду нового президента Генасамблеї нігерійця Тіджані Мухаммада-Банде. 

“Генеральна асамблея грає ключову роль як унікальний та незамінний форум, де світ може збиратися разом та досягати прогресу з нагальних тем”, - заявив генсек ООН.

У Нью-Йорку відкрилася 74-та сесія Генасамблеї ООН / Фото: Георгій Тихий, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, Україна окреслила власні пріоритети порядку денного на 74-й сесії Генеральної асамблеї ООН, серед яких чільне місце посідає завершення збройної агресії РФ та деокупація Криму й окремих районів Донбасу. 

Читайте також: Питання Криму й Донбасу — окремим пунктом у порядку денному Генасамблеї ООН

Раніше новий президент Генасамблеї Тіджані Мухаммад-Банде заявив, що свою діяльність він цій посаді він присвятить боротьбі з бідністю у світі та забезпеченню доступу до освіти, в тому числі інклюзивної. Саме доступ до освіти новий президент ГА вважає найважливішим завданням людства, оскільки, на його думку, вона є ключем до послаблення ненависті, досягнення порозуміння та рівності. 

Тіджані Мухаммад-Банде зробив серйозну академічну кар’єру в політології. Він здобув ступінь бакалавра в університеті Ахмаду Белло у Нігерії, став магістром Бостонського університету в США та доктором філософії у галузі політології в університеті Торонто (Канада). 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-