Гутерреш

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 квітня 2024

14 квітня 2024


Генсек ООН закликав до стриманості та деескалації на Близькому Сході після удару по Ізраїлю

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав до розрядки та негайної деескалації на Близькому Сході після того, як Іран завдав масованого авіаційно-ракетного удару по Ізраїлю в суботу.

05 квітня 2024


Генсек ООН закликає Ізраїль до «зміни стратегії і процедур» у війні в Газі

Ізраїль має змінити стратегію ведення бойових дій у Газі, щоб уникати жертв серед цивільного населення, а також вживати заходів з надання гуманітарної допомоги, заявив у п'ятницю генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

02 квітня 2024

29 березня 2024


Режиму санкцій проти Північної Кореї повинні дотримуватися всі члени ООН - речник генсека

Хоча група експертів з моніторингу ядерної програми Північної Кореї припиняє діяльність через вето Росії на відповідну резолюцію Ради Безпеки ООН, усі країни повинні виконувати вимоги щодо санкцій проти КНДР.

25 березня 2024

22 березня 2024

21 березня 2024


Мир в Україні має бути досягнутий на основі принципів Статуту ООН - Гуттереш

Завершення війни в Україні та досягнення справедливого миру мають ґрунтуватися на Статуту ООН та на базових принципах міжнародного права, включаючи дотримання суверенітету, територіальної цілісності країни. 


Група з перевірки UNRWA представила Генсеку ООН проміжні висновки

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш отримав проміжні висновки незалежної групи експертів, яка здійснювала перевірку діяльності Агентства у справах палестинських біженців і організації робіт на Близькому Сході (UNRWA), співробітників якої підозрюють у зв’язках з ХАМАСом.

19 березня 2024

16 березня 2024

07 березня 2024

29 лютого 2024

26 лютого 2024


Гутерреш закликав до реформи Радбезу ООН

Генсек ООН Антоніу Гутерреш висловив жаль з приводу того, що Рада Безпеки ООН не змогла адекватно відреагувати на вторгнення Росії в Україну та конфлікт між Ізраїлем та ХАМАСом у Газі.

23 лютого 2024


Генсек ООН застеріг від використання інтерпретацій історії для виправдання агресії

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш пояснив на відкритих дебатах Ради Безпеки, приурочених до другої річниці російської війни проти України, чому не можна «звертатися до різних інтерпретацій історії» для пояснення сучасної політики.


Кулеба обговорив із генсеком ООН Формулу миру та гуманітарні проблеми

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорив із генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем українську Формулу миру, питання звільнення з полону цивільних осіб і сексуального насильства з боку російських військ.

16 лютого 2024


ООН у вересні представить програму оновлення глобальних систем колективної безпеки - генсек

У вересні ООН представить нову програму миру, спрямовану на оновлення глобальних систем колективної безпеки, у т.ч. реформування Ради Безпеки ООН, повторне зобов’язання щодо ліквідації ядерної зброї та інші.

10 лютого 2024


Спікер Кнесету скасував зустріч із генсеком ООН

Спікер Кнесету (парламенту Ізраїлю) Амір Охана скасував заплановану зустріч із генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем після його заклику до "негайного гуманітарного припинення вогню" у секторі Гази.

08 лютого 2024

06 лютого 2024


Гутерреш доручив ексглаві МЗС Франції перевірку щодо Агентства ООН у справах палестинських біженців

Генсек ООН призначив ексміністерку закордонних справ Франції Катрін Колонну керівницею незалежної групи з перевірки Агентства у справах палестинських біженців і організації робіт на Близькому Сході (UNRWA), співробітників якого підозрюють у співпраці з ХАМАС.

31 січня 2024

30 січня 2024


Гутерреш продовжує перемовини про фінансування Агентства у справах палестинських біженців

Генеральний секретар ООН проводить переговори з країнами-донорами Агентства у справах палестинських біженців і організації робіт на Близькому Сході (UNRWA), співробітників якого підозрюють у співпраці з ХАМАС.

29 січня 2024


Гутерреш особисто обговорює з донорами фінансування Агентства ООН у справах палестинських біженців

Генсек ООН проводить зустрічі з представниками країн, котрі відмовилися фінансувати Агентство у справах палестинських біженців і організації робіт на Близькому Сході (UNRWA), співробітників якого підозрюють у причетності до нападу ХАМАС на Ізраїль.

28 січня 2024


Генсек ООН закликає відновити фінансування Агентства у справах палестинських біженців

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав низку країн-донорів відновити фінансування Агентства ООН у справах палестинських біженців (UNRWA) після інформації про участь окремих його співробітників у нападі ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня.

23 січня 2024

19 січня 2024

17 січня 2024


Генсек ООН виступив за реформу Ради безпеки для врегулювання конфліктів

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш вважає, що діючі механізми глобального управління втрачають довіру та здатність ефективно справлятися зі світовими викликами і потребують глибоких реформ.


Гутерреш закликав до миру в Україні на основі Статуту ООН і принципів міжнародного права

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав до відновлення миру в Україні на основі Статуту ООН і міжнародного права та з дотриманням принципу територіальної цілісності держав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-