Німецькі консерватори заявили, що досягли своєї мети на виборах в Європарламент

Німецькі консерватори заявили, що досягли своєї мети на виборах в Європарламент

Укрінформ
Німецькі консерватори заявили, що досягли мети на виборах в Європарламент і тепер розраховують на те, що їх кандидат Манфред Вебер очолить Європейську комісію.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Голова Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер наголосила, що блок ХДС/ХСС ставив перед собою мету стати найсильнішою партією з відривом на цих виборах і досяг її.

«Перемогла найсильніша сила», - сказав голова Християнсько-соціального союзу Маркус Зедер і подякував колегам з ХДС за спільну боротьбу. Він також назвав Вебера «сильним, переконаним, таким, що заслуговує на довіру кандидатом з Баварії».

ХДС і ХСС вперше виступали в європейській виборчої кампанії зі спільною програмою і єдиним кандидатом. Вебер до того ж обирається від Європейської вільної партії, будучи головним кандидатом від християнсько-консервативного блоку всієї Європи і, отже, претендентом на вищу посаду в Брюсселі.

Читайте також: Вибори до Європарламенту: у Німеччині беруть участь понад 40 партій і політсил

Згідно з попередніми результатами виборів до Європарламенту по Німеччині, консервативний блок ХДС/ХСС набирає 27,5%.

А тим часом голова Соціал-демократичної партії Німеччини Андреа Налес назвала результати своєї політсили (15,5%) такими, які «вкрай розчаровують».

Зате "зелені" тріумфують - вони стали другою після консерваторів партією з 22%, подвоївши результат порівняно з попереднім. «Люди вибрали кліматичну політику», - заявила одна з лідерів партії Анналена Бербок.

Німці виявили на євровиборах досить велику активність - 59% (у 2014 році було 48,1%).

Німеччина має найбільшу можливу квоту місць в Європарламенті - 96 мандатів з 751.

фото: dpa

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-