Республіканці вимагають оприлюднити файли з розслідування Мюллера

Республіканці вимагають оприлюднити файли з розслідування Мюллера

Укрінформ
Вісім республіканців-консерваторів у Палаті представників Конгресу США висловили незадоволення відсутністю нових звинувачень у завершеному розслідуванні Мюллера та виступили з вимогою оприлюднити окремі файли.

Про це йдеться в листі законодавців, надісланому президенту Трампу в понеділок, повідомило американське центральне видання The Hill.

"Вісім консерваторів Палати представників заявляють, що розсекречення окремих, пов'язаних із розслідуванням, документів є необхідним, аби з'ясувати, як Конгрес, суди та американський народ були введені в оману керівництвом Мінюсту щодо дворічного розслідування, яке не змогло виявити жодних доказів змови з РФ", - зазначає видання.

Читайте також: Трамп назвав кінець розслідування Мюллера “гарним днем для Америки”

Законодавці, зокрема, вимагають, щоби адміністрація розсекретила документ щодо встановлення стеження за колишнім радником кампанії Трампа Картером Пейджем. Крім того, йдеться про ряд інших файлів, пов'язаних з відомим досьє Стіла, включаючи інформацію про контакти Мінюсту з автором цього досьє.

Конгресмени також зауважили, що завершення розслідування Мюллера без додаткових звинувачень є зайвою причиною для оприлюднення деталей його розслідування. 

Читайте також: Генпрокурора США запрошують до Конгресу через "російське" розслідування

Підписи під листом президенту поставили конгресмени-республіканці Енді Біггс, Мет Гаец, Пол Госар, Ральф Норман, Джоді Хайс, Джефф Дункан, Луї Гомерт і Мо Брукс.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-