Мюллер

03 жовтня 2019

“Російське розслідування”: Трамп просив допомоги у прем’єрів Британії та Австралії — CNN

Президент США Дональд Трамп вирішив залучити нових прем'єр-міністрів Британії та Австралії Бориса Джонсона і Скотта Моррісона, аби вони допомогли довести неспроможність розслідування щодо втручання РФ в американські вибори.

29 липня 2019

25 липня 2019

24 липня 2019

Прокурори не можуть звинуватити Трампа, поки він президент — Мюллер

Колишній спеціальний прокурор США Роберт Мюллер заявив, що обвинувачення у перешкоджанні правосуддю можуть бути висунуті Дональду Трампу після того, як він залишить посаду президента, допоки ж він на ній знаходиться, прокурори не мають такого права.

23 липня 2019

Звіт Мюллера не містить рекомендацій для захисту від втручання РФ — експерт

Американський експерт із кібербезпеки Роберт Джонсон стверджує, що розслідування спецпрокурора Мюллера щодо втручання Кремля у президентські вибори 2016 року майже нічого не запропонувало для запобігання подальшим атакам.

22 липня 2019

Генпрокурор Трампа заблокував частину звіту Мюллера

Генеральний прокурор США Вільям Барр, призначений на посаду в адміністрації президента Трампа в лютому цього року, не дав оприлюднити чотири категорії даних на 448 сторінках звіту спецпрокурора Роберта Мюллера по "російській" справі.

13 липня 2019

Мюллер погодився на розширені слухання одразу у двох комітетах Конгресу США

Керівники двох комітетів нижньої палати Конгресу США й колишній спецпрокурор Роберт Мюллер дійшли остаточної згоди щодо проведення слухань по "російському" розслідуванню у розширеному форматі 24 липня.

12 липня 2019

Слухання Мюллера в Конгресі США можуть пройти в "розширеному" форматі

Юридичний комітет Палати представників США обговорює питання перенесення на тиждень публічних слухань спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російської справи, щоби мати більше часу для запитань-відповідей у справі.

26 червня 2019

Мюллер погодився свідчити перед Конгресом щодо "російської" справи

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, який наприкінці минулого місяця завершив свої повноваження, дав офіційну згоду взяти особисту участь у слуханнях одразу у двох комітетах Палати представників, яка контролюється демократичною більшістю.

19 червня 2019

ФБР передасть Конгресу США закриті матеріали щодо розслідування Мюллера

Голова розвідкомітету Палати представників США Адам Шифф підтвердив, що ФБР почало надавати офіційні відповіді на його запити про отримання додаткових документів із "російського" розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера.

11 червня 2019

Мін'юст США передасть Конгресу документи щодо розслідування Мюллера

Міністерство юстиції США передасть Конгресу ключові докази щодо можливого перешкоджання правосуддю з боку чинного американського президента Дональда Трампа, зібрані спецпрокурором Робертом Мюллером.

09 червня 2019

Палата представників США проведе слухання щодо звіту Мюллера

Найближчим часом у Комітеті з питань розвідки та Юридичному комітеті відбудуться слухання щодо звіту спецпрокурора Мюллера про підсумки розслідування втручання РФ в американські президентські вибори 2016 року.

08 червня 2019

06 червня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-