Провал угоди щодо Brexit: у Британії заговорили про загальні вибори

Провал угоди щодо Brexit: у Британії заговорили про загальні вибори

Укрінформ
Після чергового провалу голосування за підтримку угоди про вихід з ЄС лідер Лейбористскої партії Британії Джеремі Корбін заявив, що Тереза Мей має оголосити загальні вибори.

Про це повідомляє BBC.

«Уряд знову зазнав поразки величезною більшістю голосів, і він має прийняти, що його угода є мертвою і не має підтримки Палати», - цитує політика британська компанія BBC.

Між тим, на подію почали реагувати європейські лідери.

«Жалкую щодо результату Brexit цього вечора. Дуже розчаровує, що уряд Великої Британії виявився нездатним забезпечити більшість для угоди про вихід, погоджений між сторонами у листопаді, навіть після чисельних завірень з боку ЄС. Рішення зараз має йти від Лондона», - зауважив з цього приводу Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте (Mark Rutte) на власній сторінці у Twitter.

«Brexit був про те, щоб взяти все під контроль, замість того штопора, в який увійшла Британія, виходячи з під контролю. Лише міжпартійна співпраця може вивести Країну на перше місце, та покласти край цьому безладу. Якщо це трапиться, ми готові залучитися повною мірою», - написав у Twitter Президент групи АLDE в Європарламенті Гай Верхофстадт (Guy Verhofstadt)

Реакції від керівництва Європейської Ради, Європарламенту та Єврокомісії на черговий провал голосування по Brexit на цю годину не було.

Читайте також: Парламент Британії вдруге відхилив угоду про Brexit

Як повідомлялося, британський парламент вчергове відхилив запропонований прем’єр-міністром Терезою Мей та погоджений з ЄС варіант угоди про вихід з Європейського Союзу (Brexit). За повідомленнями британських ЗМІ, Палата Представників в чергове завдала руйнівної поразки урядовому проекту з перевагою у 149 голосів. Проти угоди проголосували 391 депутатів, голоси за віддали лише 242, що лише на небагато відрізняється від провального голосування у січні поточного року.

За оцінкою самої терези Мей, Британський Парламент має вирішити, чи має Велика Британія вийти з ЄС 29 березня без угоди, або, якщо таке рішення не буде прийняте, обговорити ймовірні варіанти відкладення Brexit на пізніше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-