Президент Єврокомісії назвав Орбана

Президент Єврокомісії назвав Орбана "джерелом дезінформації"

Укрінформ
Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер назвав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана "джерелом дезінформації".

Про це він сказав під час підсумкової прес-конференції після завершення роботи Європейської ради у Брюсселі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, Юнкер зазначив, що питання боротьби з дезінформацією отримало широку підтримку серед європейських лідерів, водночас він закликав пошукати виробників фейкових новин у "найближчому оточенні".

"По фейкових новинах ми запропонували деякі інструменти з боротьби проти них. Але, виявляється, що фейкові новини виробляються не лише у таборі виробників таких фейкових новин. Я дав дуже чітко зрозуміти Європейській раді, що деякі з прем’єр-міністрів, які там знаходилися, вони є джерелом фейкових новин. Коли пан Орбан (прем’єр-міністр Угорщини – ред.), наприклад, сказав, що я відповідаю і винен за Brexit – то це фейкова новина. Коли він говорить, що мігранти відповідають за Brexit – це фейкова новина. Тож давайте не будемо покладати всю відповідальність на інших, давайте перевіримо у нашому оточенні, хто є виробником фейкових новин", - заявив Юнкер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-