Угорщина

22 вересня 2023


СОТ оприлюднила запит України щодо врегулювання зернової суперечки з країнами ЄС

Світова організація торгівлі опублікувала в четвер запит України на проведення процедури врегулювання суперечки після того, як Польща, Угорщина і Словацька Республіка заборонили імпорт низки українських сільськогосподарських товарів.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Україна обмежить імпорт із Польщі й Угорщини, якщо ці країни не скасують ембарго на зерно - Шмигаль

Україна подає позов у Світову організацію торгівлі проти Польщі, Угорщини та Словаччини через односторонні обмеження на імпорт української агропродукції, та водночас пропонує компромісний сценарій.

18 вересня 2023


Заборона імпорту зерна: Україна подала позов до СОТ проти Польщі, Словаччини та Угорщини

Відповідно до Домовленості про правила та процедури вирішення спорів Угоди про заснування Світової організації торгівлі, Україна подала вимоги про проведення консультацій із Словаччиною, Польщею та Угорщиною в межах СОТ.

17 вересня 2023


Єврокомісія закликає Польщу, Угорщину і Словаччину бути конструктивними щодо українського зерна

Європейська комісія закликала Польщу, Угорщину та Словаччину бути конструктивними після того, як вони в односторонньому порядку заявили, що продовжуватимуть заборону імпорту зерна з України попри рішення Єврокомісії скасувати цю заборону на європейському рівні.

15 вересня 2023


Польща, Угорщина та Словаччина вирішили й далі блокувати імпорт української агропродукції

Польща та Угорщина продовжать заборону на ввезення українського зерна, попри рішення Європейської комісії скасувати обмеження з 15 вересня. До них приєдналася і Словаччина, уряд якої заявив про запровадження односторонніх обмежень на імпорт сільгосппродукції з України до кінця року.


У ЄС не коментують заяви Сійярто щодо російської агресії

Євросоюз у власній зовнішній політиці та у Спільній політиці з безпеки й оборони ухвалює всі рішення за принципом консенсусу, тож стосовно війни РФ проти України ЄС керується погодженою позицією лідерів 27 країн, а не висловлюваннями їх окремих представників.


У Києві відреагували на заяви Сійярто про «глобалізацію конфлікту Європою»

У Міністерстві закордонних справ України вважають, що Брюссель має вимагати пояснень від Угорщини про те, чому очільник угорського зовнішньополітичного відомства Петер Сійярто працює проти інтересів ЄС в Азії.

14 вересня 2023

13 вересня 2023


Угорщина хоче розширити заборону на імпорт агропродукції з України після 15 вересня

Міністр сілького господарства Угорщини Іштван Надь заявив, що Будапешт дійшов згоди з Румунією, Словаччиною та Болгарією щодо заборони на імпорт українського зерна, якщо ЄС не продовжить ембарго після 15 вересня.

12 вересня 2023


НКРЕКП погодила правила спільних аукціонів для торгівлі електроенергією ще з трьома країнами

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погодила правила розподілу міждержавних перетинів з Польщею, Словаччиною та Угорщиною на спільних аукціонах.

11 вересня 2023

10 вересня 2023

08 вересня 2023


Асоціація «Українська надія» в Угорщині презентувала своє перше друковане видання

Асоціація «Українська надія» у Будапешті за підтримки Державного самоврядування українців Угорщини та Центру української культури та документації в Угорщині провела презентацію свого першого друкованого видання під назвою «Краса, що нас єднає».

07 вересня 2023

06 вересня 2023

05 вересня 2023


П’ять країн ЄС мають різні погляди на заборону імпорту збіжжя з України – польський міністр

П’ять країн ЄС, де до 15 вересня діє заборона на імпорт українського збіжжя (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія), мають різні погляди на продовження заборони на імпорт української агропродукції.

01 вересня 2023


Президент СКУ: Угорщина має визнати Росію країною-агресоркою

Президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод прибув з робочим візитом до Угорщини, де під час зустрічі з віцеспікером парламенту Яношем Латорцаєм закликав Будапешт визнати Росію країною-агресоркою та підтримувати Україну в безпекових питаннях. 

31 серпня 2023

30 серпня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-