Угорщина

27 вересня 2021


Україна відреагувала на підписання Угорщиною газового контракту з РФ

Міністерство закордонних справ України ініціює перенесення засідання Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва через підписання Угорщиною нового довгострокового контракту з російським концерном «Газпромом» на постачання газу в обхід України.


В Угорщині презентували українські книжки

Самоврядування українців міста Сегед, Посольство України в Угорщині, Культурне товариство українців області Чонград-Чонад і Почесний Генеральний консул України у Сегеді презентували на майданчику 92-ої книжкової ярмарки книжки українських авторів.

21 вересня 2021


Підготовка до засідання комісії з нацменшин: представник МЗС Угорщини прибув до Києва

Уповноважений міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини з питань розвитку політики сусідства Ференц Калмар прибув до Києва для підготовки засідання українсько-угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин.

17 вересня 2021


В Угорщині відновить роботу освітньо-мистецький центр при Українській асоціації «Єдність»

У Будапешті після довгого літнього відпочинку Освітньо-мистецький центр при Українській асоціації «Єдність» асоціації продовжує свою роботу – перші заняття відбудуться вже у неділю, 19 вересня, о 10.00.

16 вересня 2021


У Будапешті вийшло друком україномовне видання «Базиліка Святого Іштвана» шрифтом Брайля

У Будапешті вийшло друком перше україномовне видання Товариства «Нова хвиля» –  «Базиліка Святого Іштвана» авторства голови видавничої комісії при Товаристві «Нова Хвиля»Уляни Княгинецької та Йожефа Андо.

15 вересня 2021

13 вересня 2021


В Угорщині українці отримають землю для будівництва храму УГКЦ, школи та дитсадка

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час зустрічі в Будапешті з віцепрем’єр-міністром Угорщини Жолтом Шем’єном домовився про те, що угорський уряд виділить українцям землю в Будапешті для будівництва храму, школи та дитячого садка.  

10 вересня 2021


Глава УГКЦ представив українцям в Угорщині свою книгу про Лесю Українку

Глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) архієпископ Святослав (Шевчук) у рамках  свого візиту до Будапешту презентував українській спільноті свою книгу «Апокриф»/«Чотири розмови про Лесю Українку», написану у співавторстві з українською письменницею Оксаною Забужко.

09 вересня 2021

07 вересня 2021


Глава УГКЦ презентує українській громаді в Угорщині свою книгу про Лесю Українку

Глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) архієпископ Святослав (Шевчук) у рамках  свого візиту до Будапешту презентує українській спільноті свою книгу «Апокриф»/«Чотири розмови про Лесю Українку», написану у співавторстві з українською письменницею Оксаною Забужко.

06 вересня 2021

03 вересня 2021


В Угорщині пройшов концерт з нагоди 30-річчя відновлення Незалежності України

В угорському місті Сегед 2 вересня відбувся концерт гурту українських бандуристів (Львів) та групи «Корпорація друзів» (Ужгород) в рамках серії заходів Місяця української культури, присвячених 30-й річниці відновлення Незалежності України.

02 вересня 2021


У Будапешті презентували "Таємничу Україну" зі світлинами з віддалених українських сіл

В угорській столиці в рамках культурно-мистецького заходу "Таємнича Україна" публіці презентували фотографії, кераміку та вокальний концерт від українських та угорських митців до відзначення 30-річчя відновлення Незалежності України.

01 вересня 2021


В угорському Сеґеді відкрили виставку петриківки та української вишиванки

Український осередок у місті Сеґед, що на півдні Угорщини, до 30-ї річниці відзначення незалежності України відкрив унікальну виставку Петриківського розпису, а також експозицію вишиванки та рушників із власної колекції. 

31 серпня 2021


Диктування умов Газпромом: ОГТСУ про угоду між Угорщиною та Росією про постачання газу

Новий контракт на постачання газу між Угорщиною та Росією, який передбачає виключення України із маршруту транспортування, є ще одним прикладом того, як Газпром диктує свої умови іншим країнам.

30 серпня 2021

26 серпня 2021

20 серпня 2021


Українці Угорщини звернулися до угорської єрархії щодо будівництва храму УГКЦ у Будапешті

Вірні парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Будапешті закликали митрополита Угорської греко-католицької церкви владику Філіпа Кочіша та голову Католицької Єпископської Конференції в Угорщині кардинала Питера Ердо надати підтримку у справі будівництва храму УГКЦ у Будапешті.

16 серпня 2021


У 1991 році Україна не отримала, а відновила незалежність - посол

Посол України в Угорщині Любов Непоп вважає за необхідне пам'ятати вікову історію боротьби України за незалежність, аби припинити спроби Росії ідентифікувати нашу країну лише як частину пострадянського простору

15 серпня 2021

12 серпня 2021

11 серпня 2021

10 серпня 2021

09 серпня 2021

08 серпня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-