Юнкер

19 жовтня 2019

Європейські лідери мають сформувати багаторічну фінансову перспективу ЄС — Юнкер

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликав лідерів держав та урядів країн ЄС опрацювати багаторічну фінансову рамкову перспективу співдружності, бо від цього рішення залежить реалізація вже ухвалених та започаткування нових програм в рамках спільної європолітики.

18 жовтня 2019

Відмова Північній Македонії та Албанії зашкодить Євросоюзу - Юнкер

Нездатність Європейської ради ухвалити рішення про початок переговорів з Північною Македонією і Албанією щодо членства в ЄС підриває міжнародні позиції самого Євросоюзу, адже обидві країни виконали всі передумови для початку такого процесу.

09 жовтня 2019

16 вересня 2019

Brexit: Євросоюз відкритий для конструктивних пропозиції Лондона 24/7

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у Люксембурзі провів переговори з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, де наголосив на необхідності пошуку правового рішення щодо Brexit та на єдності 27 країн ЄС навколо цього питання.

Джонсон заявив Юнкеру, що Британія вийде з ЄС 31 жовтня

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час зустрічі з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, наголосив, що не має наміру просити про відтермінування Brexit підтвердивши, що країна вийде з ЄС у запланований день.

13 вересня 2019

04 вересня 2019

27 серпня 2019

"Жорсткий" Brexit буде рішенням виключно Британії, а не ЄС – Юнкер

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер розгляне будь-які конкретні пропозиції британського прем'єра щодо Північної Ірландії, але ЄС завжди буде діяти в інтересах Республіки Ірландія, а відтак "жорсткий" Brexit буде виключно рішенням Лондона.

19 серпня 2019

17 серпня 2019

11 серпня 2019

Brexit без угоди матиме згубні наслідки — Юнкер

Експрезидент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер попередив прем'єра Великої Британії Бориса Джонсона, що його намір вивести країну з Євросоюзу без угоди нашкодить Лондону, а не Брюсселю.

08 липня 2019

Угода про Асоціацію та ЗВТ з Євросоюзом дозволяє Україні прискорити розвиток – Юнкер

Практика співпраці між Україною і ЄС протягом останніх років засвідчила, що Угода про асоціацію та про створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з Євросоюзом дозволяє Україні прискорити власний економічний розвиток.

Відносини між ЄС і Україною зараз найкращі за всю історію – Юнкер

На поточному етапі стосунки між Євросоюзом і Україною є найкращими за всю історію двосторонніх відносин. Після Революції Гідності у 2014 року у цих відносинах вдалося зробити більше, ніж за попередні два десятиліття.

Юнкер пов’язує прогрес у газових переговорах з РФ із завершенням анбандлінгу Нафтогазу

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер за підсумками 21 саміту Україна-ЄС підтвердив, що Єврокомісія шукає шляхи для вирішення питання умов транзиту російського газу до країн ЄС з наступного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-