Меркель: Ми не маємо наміру знову переписувати Brexit-угоду

Меркель: Ми не маємо наміру знову переписувати Brexit-угоду

Укрінформ
У Німеччині сподіваються на те, що британські політики підтримають угоду про вихід країни з ЄС, але готуються до "жорсткого варіанту" Brexit.

Про це сказала канцлер ФРН Ангела Меркель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У мене, безумовно, є надія, що ми прийдемо до впорядкованого виходу Великої Британії з ЄС. Водночас ми повинні готуватися до "жорсткого Брексіту", - сказала Меркель.

Що стосується можливості нової угоди, то в Берліні це відкидають, як і в Брюсселі, вважаючи і нинішню дуже компромісною. "Ми не маємо наміру знову змінювати угоду про вихід", - заявила канцлер.

Напередодні німецький уряд ухвалив два законодавчі акти на випадок, якщо Лондон не схвалить угоду. Щоб уникнути небажаних правових наслідків і захистити функціональність і стабільність фінансового ринку в Німеччині, Кабінет розробив Закон про супутнє оподаткування Brexit. Він містить положення в галузі оподаткування, фінансового ринку і трудового права, пов'язані з виходом Великої Британії з ЄС.

Читайте також: Мей не очікує "негайного прориву" на саміті ЄС щодо Brexit

У разі, якщо Велика Британія вийде з ЄС без угоди, законопроект передбачає правила в галузі фінансового ринку, які дозволяють уникнути негативних наслідків для німецьких ділових партнерів британських фінансових компаній, а також великих банків, так званих "носіїв ризику", фіксована річна винагорода яких перевищує втричі поріг доходу в загальному пенсійному страхуванні.

Федеральний уряд також вживає запобіжні заходи у разі невпорядкованого виходу для громадян Німеччини і Великої Британії, які на момент виходу житимуть і працюватимуть в іншій країні. Вони мають отримати захист вкладів, правові гарантії страхового статусу, а також захист прав і пільг з німецького медичного страхування, страхування на випадок тривалого догляду, від нещасних випадків, пенсій і на випадок безробіття.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-