Мей підтвердила, що відклала голосування щодо Brexit

Мей підтвердила, що відклала голосування щодо Brexit

Укрінформ
Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей вирішила відкласти фінальне голосування у парламенті щодо угоди про вихід країни з ЄС через кордон з Північною Ірландією.

Про це вона у понеділок заявила у Палаті представників країни, повідомляє Reuters

"Стало зрозуміло, що попри велику підтримку у головних аспектах угоди (про Brexit - ред.), питання щодо кордону Північної Ірландії продовжує викликати стурбованість. Тому ми вирішили відкласти голосування, яке було заплановане на завтра", - сказала вона.

Читайте також: Мей поїде до Брюсселя передомовлятися про ірландський кордон

Раніше, 15 листопада представники ЄС і Великої Британії узгодили в повному обсязі протокол, який враховує особливості відносин між Ірландією та Північної Ірландією і містить гарантії, що за будь-яких умов між країнами не буде встановлено жорсткий кордон після виходу Британії з Євросоюзу.

Як відомо, Велика Британія має вийти з ЄС 29 березня 2019 року, через два роки після того, як Лондон подав заяву про вихід із співтовариства відповідно до результатів референдуму у червні 2016 року, на якому підтримали Brexit.

Доля Brexit досі остаточно не вирішена, проект угоди прем'єр-міністра Терези Мей щодо Brexit має отримати схвалення у британському парламенті.

Мей заявила, що якщо її угода не буде проголосована, Велика Британія може залишити ЄС без угоди або Brexit може не відбутися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-