В уряді Британії вважають угоду Мей найкращою для Brexit

В уряді Британії вважають угоду Мей найкращою для Brexit

Укрінформ
Британський міністр праці та пенсій Ембер Радд заявила, що проект укладеної прем'єр-міністром Терезою Мей угоди щодо Brexit є найкращим варіантом і єдиним планом виходу країни з Європейського Союзу.

Про це повідомляє Reuters.

«Краща угода, яка у нас є, це та, яку висунула прем'єр-міністр», - сказала Радд.

При цьому вона визнала, що план Б все ж може знадобитися.

«Якщо це (план Мей) нічого не дасть, статися може все, що завгодно: народне голосування, Норвегія плюс (збереження зв'язків з ЄС за прикладом Норвегії - ред.), будь-який з цих варіантів може бути висунутий», - сказала Радд.

Читайте також: Суд ЄС 10 грудня вирішить, чи зможе Лондон скасувати Brexit

Як зазначає видання, члени британського парламенту, ймовірно, мають намір відхилити укладену прем'єр-міністром угоду з ЄС щодо умов Brexit, що може привести до того, що країна зіткнеться з ще більшими труднощами і невизначеністю.

Як відомо, Британія має вийти з ЄС 29 березня 2019 року, через два роки після того, як Лондон подав заяву про вихід із співтовариства відповідно до результатів референдуму у червні 2016 року, на якому схвалили Brexit.

Долю Brexit досі остаточно не вирішено, проект угоди прем'єр-міністра Терези Мей про Brexit має отримати схвалення у британському парламенті 11 грудня.

Мей заявила, що якщо угоду не буде проголосовано, Британія може залишити ЄС без угоди або Brexit може не відбутися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-