Російські шпигуни почали нові операції у Британії — ЗМІ

Російські шпигуни почали нові операції у Британії — ЗМІ

Укрінформ
Британські спецслужби вважають, що російські шпигуни розпочали виконання нових операцій на території Сполученого Королівства.

Про це повідомляє видання Mirror з посиланням на секретну доповідь британських спецслужб.

"Нам відомо, що російські офіцери розвідки активно пересуваються по всій території Великої Британії, а також те, що деяка діяльність, яку проводять ці офіцери, пов'язана з розвідкою. Розвідувальні служби Російської Федерації оцінюються як такі, що створюють суттєву шпигунську загрозу для Великої Британії", - йдеться у документі.

Як зазначається, MI5 та поліцейська розвідка вважають, що дипломати, які не були вислані з Британії в рамках дипломатичного скандалу в березні 2018 року через отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля, мобілізуються для проведення шпигунських операцій.

Читайте також: Британських військових просять дзвонити в поліцію, коли побачать журналістів РФ

Так, співробітникам британських спецслужб і військовим рекомендується звертати особливу увагу на всі автомобілі російських дипломатів, оскільки вони можуть переміщатися по Британії "з розвідувальними цілями".

Як повідомляє видання, вислання 23 дипломатів в березні цього року "абсолютно зруйнувало можливості збору Кремлем розвідувальних даних".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-