Міністри НАТО обговорять агресію Росії - Столтенберг

Міністри НАТО обговорять агресію Росії - Столтенберг

Укрінформ
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зранку 4 грудня уточнив порядок денний зустрічі міністрів закордонних справ країн Альянсу, яка розпочинається сьогодні у Брюсселі.

Тези виступу Генерального секретаря НАТО, які він оголосив під час підходу до преси, оприлюднені на офіційному веб-сайті НАТО

"Ми розглянемо дестабілізуючу поведінку Росії, адже ми щойно бачили, як Росія використала військову силу проти українських кораблів та арештувала кораблі та моряків, і ми закликаємо Росію негайно вивільнити ці кораблі та моряків", - сказав Єнс Столтенберг.

"Ми також занепокоєні новою російською ракетною системою, яка підриває ДРСМД (Договір про обмеження ракет малої та середньої дальності – ред). Терміново потрібно, щоб Росія забезпечила повну відповідність з цим договором прозоро та таким чином, що піддається перевірці. Тому що ця угода є важливою для нашої безпеки", - додав керівник Альянсу.

Читайте також: Клімкін поїхав на засідання глав МЗС країн НАТО

За його словами, міністри також розглянуть виклики, які виникають на Півдні, зокрема, співпрацю з країнами Північної Африки та Близького Сходу. Серед інших тем – хід імплементації тренувальної місії НАТО в Іраку, ситуація на Західних Балканах. Зокрема, як очікується, міністри привітають прогрес, якого досяг Скоп’є (Македонія) на шляху до повного членства в НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-