ПА НАТО хоче, аби Росія визнала відповідальність за збитий МН17

ПА НАТО хоче, аби Росія визнала відповідальність за збитий МН17

Укрінформ
Парламентська асамблея НАТО висловлює підтримку розслідуванню аварії МН17 і закликає Росію взяти на себе відповідальність за катастрофу.

Про це йдеться у проекті резолюції ПА НАТО “Оновлення відповіді на російські гібридні тактики”, текст якої є у розпорядженні Укрінформу.

“Парламентська асамблея підтверджує свою тверду підтримку розслідування падіння літака рейсу МН17 в Україні, яке провадить влада Нідерландів; та закликає Кремль виконати резолюцію Радбезу ООН 2166, взяти відповідальність та у повну силу долучитися до намагань встановити справедливість”, — зазначається у проекті резолюції.

У ПА НАТО також “найрішучіше засудили” використання отруйної речовини у Солсбері та схвалили єдність і підтримку, “продемонстровані союзниками уряду Британії”. “Асамблея засуджує втручання Росії у нещодавні вибори та референдуми у євроатлантичній зоні; а також висловлює глибоке занепокоєння подібними загрозами, що постають перед майбутніми виборами, й підтримкою Кремлем маргінальних політичних рухів на Заході”, — стверджується у документі.

Читайте також: Члени НАТО єдині у протистоянні Росії

Як повідомляв Укрінформ, Парламентська асамблея НАТО триває цього тижня у канадському Галіфаксі. Голосування за остаточний варіант резолюції відбудеться у понеділок.

Участь у Галіфакському міжнародному безпековому форумі бере міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-