
ЄСПЛ наразі розглядає вісім міждержавних справ проти рф
Європейський суд з прав людини розглядає вісім міждержавних справ проти російської федерації, ще у провадженні суду перебуває понад 16,700 індивідуальних заяв проти рф.
05 лютого 2023
Європейський суд з прав людини розглядає вісім міждержавних справ проти російської федерації, ще у провадженні суду перебуває понад 16,700 індивідуальних заяв проти рф.
05 січня 2023
Європейський суд з прав людини 25 січня 2023 року оголосить рішення щодо прийнятності до розгляду міждержавної справи “Україна та Нідерланди проти росії”.
08 грудня 2022
Прокуратура Нідерландів не вимагатиме від рф екстрадиції ексофіцера фсб, колишнього “міністра оборони днр” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), генерала гру генштабу збройних сил рф, глави “гру днр” Сергія Дубинського та громадянина України Леоніда Харченка, яких суд визнав винними у катастрофі літака рейсу MH17 та вбивстві 298 людей.
18 листопада 2022
Нідерланди викликають російського посла та вимагають пояснень щодо осудливої реакції на вердикт у справі MH17.
Можна сказати про те, що суд у Нідерландах у своєму рішенні визнав стороною конфлікту росію.
Принцип невідворотності покарання у справі МН17 щодо трьох засуджених осіб, про що нещодавно оголосив нідерландський суд, буде реалізований рано чи пізно.
Конституція рф встановлює пряму заборону на видачу громадян росії іноземним державам, тому поки не зміниться режим, росія не видасть Нідерландам засуджених у справі MH17 своїх громадян.
Австралія, як і Малайзія, задоволена рішенням суду в справі МН17, однак вимагає екстрадиції засуджених.
18 листопада о 14.30 - брифінг на тему: "Рішення суду у справі про збитий рейс МН17".
Міністр закордонних справ Австралії Пенні Вонг закликала росію видати трьох осіб, яких суд визнав винними у збитті пасажирського літака Boeing 777 компанії "Малайзійські авіалінії" на сході України у липні 2014 року.
Високий представник ЄС наголосив на необхідності розслідування всіх обставин катастрофи рейсу MH17 Малайзійських авіаліній над окупованою територією Донбасу, в результаті якої 17 липня 2014 року загинули 283 пасажири та 15 членів екіпажу, та назвав рішення суду у Нідерландах у цій справі «першим кроком на шляху правди та відповідальності».
17 листопада 2022
Рішення Окружного суду Гааги у справі щодо збиття літака рейсу МН17 є початком процесу, який має покласти край безкарності російського агресора.
Керівниця спільної слідчої групи у справі МН17 Дігна ван Бутцелар заявила, що на початку 2023 року можуть бути оголошені нові підозрювані та результати розслідування.
Рішення Окружного суду Гааги щодо збиття літака рейсу МН17 є знаковою подією на шляху до встановлення справедливості та забезпечення невідворотності покарання за вчинені злочини.
У Нідерландах суд у справі збиття літака рейсу MH17 присудив довічне ув’язнення ексофіцеру фсб, колишньому "міністру оборони днр" Ігорю Гіркіну (Стрєлкову), генералу, а на час збиття літака полковнику ГРУ генштабу збройних сил рф, главі "ГРУ днр" Сергію Дубинському та громадянину України Леоніду Харченку.
16 листопада 2022
У Нідерландах зібралися родичі загиблих рейсу МН17, щоб до дня оголошення рішення суду відвідати авіабазу, де зберігаються усі зібрані на місці трагедії уламки літака, а також його реконструкція.
Жоден із чотирьох підозрюваних у справі МН17, яких вважають причетними до транспортування та бойового застосування ЗРК “Бук” не з’явиться завтра у суді на оголошення рішення.
23 вересня 2022
росія є країною-агресором, путінська війна повинна бути зупинена.
22 вересня 2022
Родичі загиблих рейсу MH17 хочуть, щоб весь світ знав, що росія зробила з MH17 в Україні.
21 вересня 2022
У Нідерландах 22 вересня 2022 року відбудеться останнє судове засідання у справі щодо збитого у липні 2014 року над Донеччиною літака рейсу MH17.
24 липня 2022
Немає якогось єдиного суду чи трибуналу, який би вирішив абсолютно всі питання з притягненням до відповідальності всіх воєнних злочинців і компенсацією шкоди Україні через вторгнення рф, тому треба застосовувати всі можливі інструменти.
18 липня 2022
росія вже багато років поширює дезінформацію щодо збиття рейсу МН17, але європейська громадськість це усвідомлює і покладається на рішення судових інституцій, а не на російську брехню.
17 липня 2022
У Нідерландах під час церемонії біля меморіального комплексу пам'яті жертв трагедії МН17 поблизу аеропорту “Схіпхол” імена загиблих зачитали їхні родичі.
Президент Володимир Зеленський у зв’язку з восьмими роковинами трагедії рейсу MH17 заявив, що кожен злочинець буде притягнутий до відповідальності, і наголосив, що росія продовжує сіяти горе на українській землі.
16 липня 2022
Європейський Союз знову заявляє про свою повну підтримку всіх зусиль, спрямованих на встановлення істини, досягнення справедливості для 298 жертв збиття рейсу MH17 та їхніх найближчих родичів і притягнення винних до відповідальності відповідно до Резолюції Ради Безпеки ООН 2166.
23 червня 2022
Парламентська асамблея Ради Європи одноголосно затвердила резолюцію про притягнення до відповідальності винних за збиття літака рейсу MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines, внаслідок чого загинули 298 людей.
09 червня 2022
У Нідерландах в комплексі “Схіпхол” у четвер, 9 червня, розпочалося судове засідання у справі щодо збитого у небі над Донеччиною рейсу MH17 у липні 2014 року.
08 червня 2022
Чергове судове засідання у справі МН17, слухання якої проходить у комплексі «Схіпхол» у Нідерландах, тривало кілька хвилин, оскільки у розкладі відбулися зміни.
У Нідерландах, у комплексі “Схіпхол", де проходять слухання у справі МН17, 8 червня, о 10:00 за місцевим часом, відбудеться судове засідання.
17 травня 2022
Альтернативні версії загибелі літака рейсу МН17, висунуті адвокатами одного з чотирьох обвинувачених, росіянина Олега Пулатова, не відповідають дійсності.