
Консул пояснив зв'язок між наданням Нідерландами винищувачів Україні та збиттям Росією МН17
Постачання Нідерландами винищувачів пов’язане зі збиттям рейсу MH17 та загибеллю у цій катастрофі 196 громадян країни.
21 серпня 2023
Постачання Нідерландами винищувачів пов’язане зі збиттям рейсу MH17 та загибеллю у цій катастрофі 196 громадян країни.
18 липня 2023
Рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у справі “Росія проти України” дає підстави сказати світові: ”Будьте обережні, коли маєте справу з Росією, тому що це може бути небезпечно для вас”.
Європейський суд з прав людини у вівторок, 18 липня, оголосив рішення у справі "Росія проти України", у якому в повному обсязі відхилив усі претензії Росії до України.
У Нідерландському місті Ейндговен родичі загиблих рейсу МН17, представники муніципалітету та українці, які там проживають, букетами із соняшників та хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв трагедії.
17 липня 2023
Слідство по справі збитого 17 червня 2014 року рейсу МН17 не розглядає іншої версії катастрофи, окрім цілеспрямованого удару з російського ЗРК «Бук».
Прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте висловив співчуття та побажав додаткових сил родичам загиблих рейсу МН17.
16 липня 2023
Європейський Союз напередодні 17 липня, коли відзначатимуть чергові роковини збиття рейсу Малайзійських авіаліній МН17, закликав Росію визнати свою провину у цьому жахливому злочині та співпрацювати з міжнародним слідством.
18 березня 2023
Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) розгляне подання Нідерландів та Австралії проти росії через збиття малайзійського літака рейсу MH17.
08 лютого 2023
Оприлюднений під час пресконференції в Гаазі Спільної слідчої групи (JIT) з розслідування щодо збиття літака рейсу МН17 аудіозапис розмови президента росії путіна та так званого екс-ватажка “лнр” ігоря плотницького вкотре свідчить, що росія контролювала бойовиків на сході України.
Нідерланди продовжуватимуть докладати зусиль щодо притягнення росії до відповідальності за збиття пасажирського літака рейсу MH17.
Спільна слідча група (JIT) у справі МН17 повідомила, що доки путін має імунітет, перебуваючи на посаді глави держави, то його не можна притягнути до відповідальності.
05 лютого 2023
Європейський суд з прав людини розглядає вісім міждержавних справ проти російської федерації, ще у провадженні суду перебуває понад 16,700 індивідуальних заяв проти рф.
05 січня 2023
Європейський суд з прав людини 25 січня 2023 року оголосить рішення щодо прийнятності до розгляду міждержавної справи “Україна та Нідерланди проти росії”.
08 грудня 2022
Прокуратура Нідерландів не вимагатиме від рф екстрадиції ексофіцера фсб, колишнього “міністра оборони днр” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), генерала гру генштабу збройних сил рф, глави “гру днр” Сергія Дубинського та громадянина України Леоніда Харченка, яких суд визнав винними у катастрофі літака рейсу MH17 та вбивстві 298 людей.
18 листопада 2022
Нідерланди викликають російського посла та вимагають пояснень щодо осудливої реакції на вердикт у справі MH17.
Можна сказати про те, що суд у Нідерландах у своєму рішенні визнав стороною конфлікту росію.
Принцип невідворотності покарання у справі МН17 щодо трьох засуджених осіб, про що нещодавно оголосив нідерландський суд, буде реалізований рано чи пізно.
Конституція рф встановлює пряму заборону на видачу громадян росії іноземним державам, тому поки не зміниться режим, росія не видасть Нідерландам засуджених у справі MH17 своїх громадян.
Австралія, як і Малайзія, задоволена рішенням суду в справі МН17, однак вимагає екстрадиції засуджених.
18 листопада о 14.30 - брифінг на тему: "Рішення суду у справі про збитий рейс МН17".
Міністр закордонних справ Австралії Пенні Вонг закликала росію видати трьох осіб, яких суд визнав винними у збитті пасажирського літака Boeing 777 компанії "Малайзійські авіалінії" на сході України у липні 2014 року.
Високий представник ЄС наголосив на необхідності розслідування всіх обставин катастрофи рейсу MH17 Малайзійських авіаліній над окупованою територією Донбасу, в результаті якої 17 липня 2014 року загинули 283 пасажири та 15 членів екіпажу, та назвав рішення суду у Нідерландах у цій справі «першим кроком на шляху правди та відповідальності».
17 листопада 2022
Рішення Окружного суду Гааги у справі щодо збиття літака рейсу МН17 є початком процесу, який має покласти край безкарності російського агресора.
Керівниця спільної слідчої групи у справі МН17 Дігна ван Бутцелар заявила, що на початку 2023 року можуть бути оголошені нові підозрювані та результати розслідування.
Рішення Окружного суду Гааги щодо збиття літака рейсу МН17 є знаковою подією на шляху до встановлення справедливості та забезпечення невідворотності покарання за вчинені злочини.
У Нідерландах суд у справі збиття літака рейсу MH17 присудив довічне ув’язнення ексофіцеру фсб, колишньому "міністру оборони днр" Ігорю Гіркіну (Стрєлкову), генералу, а на час збиття літака полковнику ГРУ генштабу збройних сил рф, главі "ГРУ днр" Сергію Дубинському та громадянину України Леоніду Харченку.
16 листопада 2022
У Нідерландах зібралися родичі загиблих рейсу МН17, щоб до дня оголошення рішення суду відвідати авіабазу, де зберігаються усі зібрані на місці трагедії уламки літака, а також його реконструкція.
Жоден із чотирьох підозрюваних у справі МН17, яких вважають причетними до транспортування та бойового застосування ЗРК “Бук” не з’явиться завтра у суді на оголошення рішення.
23 вересня 2022
росія є країною-агресором, путінська війна повинна бути зупинена.
22 вересня 2022
Родичі загиблих рейсу MH17 хочуть, щоб весь світ знав, що росія зробила з MH17 в Україні.