Стрічки “Крим” і “Кримський міст” стали найгіршими в історії кіно — Навальний

Стрічки “Крим” і “Кримський міст” стали найгіршими в історії кіно — Навальний

Укрінформ
Російський опозиційний політик Олексій Навальний звертає увагу на те, що зняті за бюджетні кошти фільми «Крим» і «Кримський міст» виявилися «лідерами» рейтингу найгірших картин, знятих за всю історію радянського/російського кіно.

Про це він написав у Twitter.

«Дуже показово. В антирейтингу «Кинопоиска» є два лідери: «Кримський міст» Тиграна Кеосаяна і «Крим» Олексія Піманова. Обидва фільми повністю сплачені з бюджету, нашими грошима. Виходить, що ми з вами віддали більш як 600 млн рублів за два найгірші фільми в історії кіно», - пише Навальний.

Дійсно, в рейтингу сайту «Кинопоиск» зазначені фільми мають на даний момент низькі середні бали (з 10 можливих): 2,338 - «Кримський міст»; 3,041 - «Крим», що визначає їх як найгірші фільми в історії радянського/російського кіно.

Читайте також: Російська опозиція представить у Вашингтоні "список Путіна"

Бюджет кожної з картин перевищує 300 млн рублів ($4,43 млн.). При цьому гроші на зйомки пропагандистських фільмів виділялися без конкурсу.

Як відомо, сайт "Кинопоиск" в Україні заблоковано. Він належить ТОВ "Яндекс", щодо якого українською владою в 2017 році запроваджено санкції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-