Росія могла втручатися у роботу GPS під час навчань НАТО - ЗМІ

Росія могла втручатися у роботу GPS під час навчань НАТО - ЗМІ

1094
Ukrinform
Російські спецслужби підозрюються у втручанні в роботу супутникових навігаційних систем під час навчань НАТО, які нещодавно завершилися.

Про це повідомляє Yle.

"Підозрюється, що Росія втручалася в роботу супутникових навігаційних систем під час навчань НАТО, які нещодавно завершилися", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Yle, Центр авіанавігації Фінляндії попереджав льотчиків про втручання в систему цього тижня.

На території Фінляндії попередження стосувалося території від північних районів Рованіємі до норвезького кордону і на схід від Кіттіля до російського кордону.

Норвезький новинний портал Barents Observer повідомив, що влада Норвегії попереджала про втручання в GPS в кінці жовтня, коли розпочалися навчання НАТО Trident Juncture.

Читайте також: Столтенберг: Маємо проводити навчання і збільшити свою військову присутність

Як повідомлялося, у Норвегії з 25 жовтня по 7 листопада пройшли найбільші після закінчення холодної війни військові навчання НАТО Trident Juncture - 2018.

У масштабних навчаннях взяли участь війська 29 країн-членів Альянсу, а також Швеції, Фінляндії, України, Грузії та Йорданії. Загалом у повітрі, на суші і на морі - близько 50 тисяч особового складу. У Trident Juncture були задіяні 65 кораблів, 250 військових літаків і близько 10 тисяч одиниць техніки.

Фото: НАТО

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-