Канада підтримує розширення санкцій проти Росії - Кубів

Канада підтримує розширення санкцій проти Росії - Кубів

Укрінформ
Керівництво Канади підтримує позицію стосовно необхідності посилення санкційного тиску на Росію.

Про це під час свого візиту до Канади кореспондентові Укрінформу розповів перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

“Під час зустрічі із членами парламентської групи дружби між Канадою та Україною ми обговорили “список Магнітського” та подальше розширення санкцій проти Росії. Депутати підтримують позицію посилення цих санкцій для припинення російської агресії”, - сказав Кубів.

Він додав, що порушив питання санкцій також під час зустрічі із міністром міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо та міжнародної торговельної диверсифікації Джимом Карром. “Йшлося про розширення як індивідуальних санкцій за “списком Магнітського”, так і ширших економічних обмежувальних заходві, зокрема через Керченський міст”, - наголосив перший віце-прем’єр-міністр.

Читайте також: Кожні місяць-два проти Росії вводитимуться нові санкції – Волкер

За його словами, під час розмов із керівництвом Канади було згадано і про українських політичних в’язнів, і про провокативні дії РФ у Азовському морі. “Якщо не зупинити Росію санкціями, то існує загроза мілітаризації Маріуполя”, - попередив Кубів.

Нагадаємо: Степан Кубів наразі перебуває із кількаденним візитом у Канаді, в рамках якого відвідає Оттаву й Торонто.

Як відомо, так званий “акт Магнітського” дозволяє Канаді накладати санкції на іноземних чиновників-корупціонерів та порушників прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-