Автомобільні заправки ЄС перейшли на єдину систему маркування видів пального

Автомобільні заправки ЄС перейшли на єдину систему маркування видів пального

Укрінформ
З п'ятниці, 12 жовтня, на всіх автозаправних станціях Євросоюзу почала діяти єдина система позначення видів пального.

Про це повідомляє Euractiv.

«З цього тижня починає функціонувати нова система маркування пального, що дає чітке уявлення про екологічність палива», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це обумовлено, зокрема, тим, що міжнародні організації продовжують наполягати на нагальній необхідності реагувати на зміну клімату. Таким чином, нові правила дадуть автомобілістам більш чітке уявлення про екологічність пального, вважають у ЄС.

За новими правилами, марки бензину, що містять етанол, тепер чітко позначатимуться на заправках як E5 та E10. Паливні клапани на нових автомобілях матимуть етикетки, що показують сумісність суміші. У деяких місцях автомобілісти зможуть навіть побачити таку класифікацію як E85 - "суперетанол" - суміш, що може використовуватися в бензинових автомобілях.

Читайте також: Експерти назвали причину здорожчання пального на АЗС

Як повідомлялося, згідно з рішенням Ради Європейського Союзу, нові автомобілі, зареєстровані в Євросоюзі, в 2030 році повинні мати на 35% менше вуглекислого газу (СО2) у своїх викидах. Крім того, у 2030 році число автівок з електричним чи гібридним двигуном має становити 35% від загальної кількості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-