Трамп категорично заперечує шахрайство його родини з податками

Трамп категорично заперечує шахрайство його родини з податками

248
Ukrinform
Нинішній президент США Дональд Трамп заперечив інформацію, викладену в журналістському розслідуванні The New York Times щодо створення родиною Трампів шахрайських схем з метою уникнення великих податкових відрахувань.

Про це він написав у Twitter, повідомляє Укрінформ.

"Провальна New York Times зробила таке, чого я ніколи раніше не бачив. Вони застосували концепцію "вартості грошей у часі", використавши дуже старий, нудний і часто повторюваний замовний матеріал проти мене", - написав президент.

Він додав, що історії The New York Times про нього на 97% є поганими.

Білий дім у вівторок також спростував матеріали розслідування NYT, які свідчать про податкове шахрайство родини Трампів. В адміністрації американського президента заявили, що публікація є "атакою" на родину президента, яка "вводить в оману" людей.

Тим часом, податкові органи Нью-Йорка розпочали розслідування фактів, викладених у публікації NYT.

Читайте також: NYT оприлюднила підтвердження податкових махінацій родини Трампів

Як повідомлялося, у вівторок впливове американське видання The New York Times оприлюднило журналістське розслідування, проведене на основі "великої кількості конфіденційних податкових декларацій та фінансових звітів", які отримало у своє розпорядження. У матеріалі, зокрема, йшлося, що родина Трампів занижувала вартість активів та навіть створила фіктивну корпорацію для шахрайських схем у процедурі сплати податків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>