Іспанія направила Бельгії ноту протеста через

Іспанія направила Бельгії ноту протеста через "каталонське листування"

Укрінформ
Міністерство закордонних справ Іспанії вимагає від уряду Бельгії пояснень у зв’язку з листом спікера парламенту Фландрії Яна Пеуманса на підтримку Карме Форкадель, яка нині перебуває під арештом за участь в незаконному референдумі щодо незалежності в Каталонії.

Про це повідомляє El Pais.

“Іспанський уряд вимагає від своїх європейських партнерів дати пояснення щодо листа, який голова парламенту Фландрії Ян Пеуманс передав на початку вересня Карме Форкадель, яка перебуває під арештом”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє EL Pais, іспанське МЗС також викликало посла Бельгії в Мадриді Марка Калькоена та направило ноту до Міністерства закордонних справ Бельгії.

Читайте також: Канада підтримує об’єднану Іспанію - Трюдо

Раніше спікер парламенту Фландрії написав листа Форкадель, в якому він зазначив, що насильство під час референдуму про незалежність Каталонії 1 жовтня минулого року "було найбільш обурливим виявом недемократичної політики".

У Іспанії вважають зміст цього листа образливим, адже згідно з ним "іспанський уряд не відповідає критеріям сучасного демократичного Європейського Союзу".

Як повідомлялось, колишній прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс оголосив, що візьме участь у виборах мера іспанського міста Барселона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-