США відклали запровадження санкцій проти компаній Дерипаски

США відклали запровадження санкцій проти компаній Дерипаски

Укрінформ
США відклали запровадження санкцій проти компаній RUSAL та "EN+" російського олігарха Олега Дерипаски. 

Про це повідомляє "Голос Америки".

“Своїм рішенням від 21 вересня Міністерство фінансів США продовжило дію відповідних ліцензій, відтермінувавши запровадження санкцій проти компаній EN+ та RUSAL до 12 листопада 2018 року”, - йдеться в повідомленні.

Як пояснив речник Мінфіну, компанії EN+ та RUSAL звернулись до уряду США про зміни в структурі корпоративного управління, які можуть призвести до значних змін у контролі. “Для того, щоб мати достатній час на розгляд, ми подовжуємо дію ліцензій до 12 листопада», - сказав речник.

Як повідомлялося, 6 квітня Міністерство фінансів США включило до санкційного переліку компанії EN+ та RUSAL за те, що вони перебувають у власності, під контролем, прямим чи опосередкованим російського олігарха Олега Дерипаски. Санкції мали вступити в дію 23 жовтня.

Читайте також: ФБР намагалося завербувати російського олігарха Дерипаску - NYT

Оголошення про запровадження санкцій у квітні мало негативний вплив на світові ринки алюмінію, оскільки RUSAL є другим у світі виробником цього металу.

У квітні Дерипаска, щоб переконати уряд США послабити санкції, погодився обмежити свою долю в EN+ до менш ніж 50 відсотків та погодився на призначення незалежних директорів до ради компанії. За три місяці після оголошення відповідних планів компанія досі не назвала кандидатів на посади незалежних директорів або ж покупця акцій Дерипаски.

Фото на першій сторінці: Simon Dawson / Bloomberg

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-