Сіярто лякає новими “заходами” з уповільнення інтеграції України до ЄС

Сіярто лякає новими “заходами” з уповільнення інтеграції України до ЄС

Укрінформ
В Угорщині не виключають, що після скандалу через оприлюднення відео з роздачею в Береговому угорських паспортів угорцям Закарпаття, можуть вдатися до нових кроків з метою уповільнення інтеграції України до ЄС.

Про це заявив журналістам міністр закордоннних справ Угорщини Петер Сіярто, повідомляє сайт МЗС Угорщини.

"Після низки дискримінаційних заходів стосовно закарпатських угорців і різноманітних спроб залякати їх серія нападок проти нас вийшла на новий рівень. Угорщина постійно стежить за розвитком ситуації, і можливо, що в майбутньому можуть знадобитися подальші заходи для уповільнення інтеграції України до ЄС", - сказав Сіярто.

Він додав, що наступного тижня на сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку "буде багато про що поговорити" стосовно даної ситуації.

Читайте також: Сіярто обіцяє відповідь Угорщини у разі вислання консула з Берегового

Напередодні Укрінформ опублікував відео, на якому зафіксовано момент видачі громадянам України у консульстві Угорщини в Береговому угорських паспортів. Процедура супроводжувалася келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі. При цьому громадяни України вголос присягали на вірність Угорщині.

Згодом міністр закордонних справ Павло Клімкін пообіцяв зустрітися на полях Генеральної асамблеї ООН з угорським колегою та поговорити з ним про видачу угорських паспортів громадянам України на Закарпатті. Також глава МЗС натякнув на можливість вислання угорського консула в Береговому з України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-