Міністри оборони 11 країн обговорили питання стримування агресії Росії

Міністри оборони 11 країн обговорили питання стримування агресії Росії

Укрінформ
Глави оборонних відомств країн Північної Європи і союзників провели у п'ятницю в Осло конференцію, головним питанням якої стало стримування російської агресії.

Про це Укрінформу повідомили у штаб-квартирі Командування США в Європі.

"Конференція була присвячена тому, як країни можуть тісніше співпрацювати у боротьбі з дезинформацією і російським впливом, кібер-угрозами, у сфері захисту критично важливої інфраструктури, а також при проведенні майбутніх військових розгортань і навчань у регіоні", - зазначили в штаб-квартирі.

Мета конференції - полегшити діалог для розширення співпраці між країнами Північної Європи в підтримці стійкого стабільного світу в період викликів.

"Ми маємо бути рішучими і здатними адаптуватись, оскільки ми працюємо разом як команда для підтримки нашого імпульсу", - заявив командувач Європейським командуванням США генерал Кертіс Скаперотті.

Читайте також: Сенат США обговорив варіанти посилення санкцій проти Росії

Конференція, в якій взяли участь представники Данії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Швеції та Сполучених Штатів, пройшла під головуванням міністра оборони Норвегії адмірала Хаакона Брун-Хансена.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-