У Європарламенті заявляють про зростання загрози популізму

У Європарламенті заявляють про зростання загрози популізму

Укрінформ
Заступник голови Європейського парламенту Рамон Луїс Валкарсел заявив про зростання у світі загрози популізму та закликав країни Євросоюзу шукати солідарні та багатосторонні рішення для глобальних проблем миру й безпеки.

Таку заяву він зробив на щорічній зустрічі дипломатів Євросоюзу, одна з сесій якої була проведена у приміщенні Європарламенту.

«Ми є свідками нової хвилі популізму в усьому світові, яка нав'язує спрощені рішення щодо проявів ненависті, ксенофобії та протекціонізму, але такі рішення є несумісними зі сталим світоустроєм. У часи, коли мультикультурні принципи підриваються, для Євросозу як ніколи є важливим залишатися сильним та об'єднаним у відстоюванні мультикультурного порядку, основаному на законі», - сказав Валкарсел.

Він наголосив на необхідності діяти відповідально та працювати з усіма партнерами, щоб зміцнити глобальний мир, безпеку і добробут «шляхом встановлення стабільного та передбачуваного світоустрою».

Заступник голови ЄП висловився також на підтримку ідеї щодо створення «спільної та автономної європейської оборони», відповідного нарощування оборонних спроможностей Євросоюзу, а також розвитку інструментів запобігання конфліктам, підтримання миру та зміцнення міжнародної безпеки.

Читайте також: Рада ЄС пропонує збільшити витрати на мігрантів наступного року

Протягом цієї зустрічі у Європарламенті понад 140 європейських дипломатів шукали спільні підходи для реалізації чотирьох ключових пріоритетів Євросоюзу, серед яких економічне зростання, кліматичні зміни, міграція та безпека.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-