У німецькому Хемніці знову зійшлися праві екстремісти і їх супротивники

У німецькому Хемніці знову зійшлися праві екстремісти і їх супротивники

Фото
Укрінформ
У німецькому Хемніці, де тиждень тому двоє мігрантів смертельно поранили 35-річного громадянина ФРН з кубинськими корінням, в суботу знову зібралися багатотисячні мітинги.

За даними поліції, участь у них взяли в загальній складності понад 8 тисяч осіб, повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

Однією колоною по місту йшли члени і сторонніми правопопулістської партії Альтернатива для Німеччини, які в ландтазі Саксонії мають рекордні 27%, руху Pegida, що виступає проти прийому мігрантів з мусульманських країн, а також правого руху Pro Chemnitz. Вони протестували проти політики уряду в питанні прийому біженців.

Читайте також: Німецький Хемніц: вірус ненависті

Трохи менше народу зібралось під прапорами за мир і проти ксенофобії. Вони виступали проти проявів нацизму. У якийсь момент цієї групи вдалося зупинити просування правих, які йшли мовчазним маршем, перекривши дорогу.

Порядок забезпечували поліцейські з різних земель і з федеральної поліції в повному спорядженні. Їм в цілому вдалося запобігти великих заворушень, проте до вечора, коли люди не стали розходитися, незважаючи на те, що час заявлених акцій минув, все ж відбулися зіткнення, в яких постраждали не менше 11 осіб. Заарештовано кілька активістів.

У німецькому Хемніці знову зійшлися праві екстремісти і їх противники / Фото: spiegel.de

Читайте також: У Хемніці через нацистське вітання порушили справи проти десятьох демонстрантів

Нагадаємо: в четвер, коли в місто приїхав прем'єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер та інші керівники, в Хемніці протестували близько 5 тисяч осіб.

На майбутній вівторок заявлені чергові акції.

Фото: spiegel.de

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-