Громадяни ЄС хочуть, аби літній час був постійним

Громадяни ЄС хочуть, аби літній час був постійним

Опитування
846
Ukrinform
Переважна більшість учасників проведеного Єврокомісією опитування висловилися за відміну переходу на зимовий і літній час.

Про це інформує видання Welt.

«Може, незабаром ми більше не переводитимемо годинник двічі в рік? Принаймні, цього хочуть опитані громадяни ЄС. Більшість з них хотіла б, щоб постійним був літній час», - пише ресурс, уточнюючи, що 3 мільйони з 4,6 млн учасників опитування були з Німеччини.

Наголошується, що в цілому проти переведення стрілок висловилися понад 80% респондентів онлайн-опитування, що проводився з 5 липня по 16 серпня цього року.

Читайте також: Угорщина вимагає від ЄС розблоковувати фінансування Молдови

Водночас, навесні подібне опитування проводився у ФРН, і тоді проти переведення стрілкою висловилися 73% німців. Як аргумент вони посилалися на погіршення самопочуття у зв'язку з необхідністю міняти графік роботи і життя.

Результати опитування Єврокомісії не є обов'язковими до реалізації, але, ймовірно, будуть враховані під час розгляду питання в ЄК. Очікується, що її голова Жан-Клод Юнкер 12 вересня оголосить про старт законодавчої ініціативи щодо відміни переходу на зимовий і літній час. Поки ж Брюссель не коментує результати дослідження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>