Російське судно

Російське судно "Паладій" затримали на виході з порту Південної Кореї

Укрінформ
Берегова охорона Республіки Кореї затримала російське судно "Паладій", яке вийшло з порту Пусан без дозволу.

Про це повідомляє ТАРС.

"За інформацією від судновласника "Дальтранс", танкер "Паладій" порту приписки Владивосток сьогодні вранці о 05:40 за владивостоцьким часом в південній частині Японського моря на виході з Корейської протоки був затриманий береговою охороною Південної Кореї і ... буксирується патрульним кораблем в порт Пусан, звідки він вийшов без оформлення відходу", - повідомив співрозмовник, додавши, що на борту знаходиться 15 членів екіпажу.

Про ситуацію проінформовано представництво МЗС РФ у Владивостоці.

Читайте також: Росія хоче відсікти Україну від моря - віце-адмірал Гайдук

Судно затримали в Пусані через борги із зарплати морякам.

Перша скарга від восьми членів екіпажу танкера "Паладій" надійшла в Далекосхідну організацію Російської профспілки моряків наприкінці червня. Моряки, які перебували тоді в Пусані, повідомляли, що п'ять місяців роботодавець не виплачує їм зарплату в повному обсязі.

У серпні п'ятеро моряків з "Паладію", який все ще перебував у Пусані, знову звернулися до профспілки з проханням допомогти повернутися в Росію і отримати повний розрахунок із зарплати, з цим же проханням вони звернулися в генконсульство РФ в Республіці Корея. Моряки повідомили про складнощі зі списанням з судна і одержанням належного їм грошового розрахунку, уточнивши, що протягом двох місяців після закінчення трудових контрактів вони не можуть виїхати на батьківщину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-