Корея

29 травня 2023


Південна Корея, США і Японія попередили КНДР про рішучу відповідь у разі запуску супутника

Південна Корея, Сполучені Штати і Японія попередили Пхеньян про незаконність його планів запустити супутник й координуватимуть дії для спільної рішучої відповіді у разі запуску.


Корейська авіакомпанія перестала продавати місця біля аварійних дверей після інциденту

Asiana Airlines Inc., другий за величиною авіаперевізник Південної Кореї, заявив, що припинив продаж квитків на деякі місця біля аварійних дверей у літаках A321-200 після недавнього інциденту, коли пасажир відxчинив двері тієї ж моделі літака перед посадкою.

26 травня 2023


Військові Південної Кореї та США провели масштабні навчання неподалік кордону з КНДР

Військові Південної Кореї спільно з силами контингенту збройних сил США вперше за останні шість років провели масштабні військові навчання з бойовими стрільбами лише за 25 кілометрів на південь від кордону з КНДР.

25 травня 2023


Відбудова: Україна підписала із Республікою Корея меморандум на п'ять років

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України і міністерство землі, інфраструктури та транспорту Республіки Корея підписали меморандум про посилення співпраці у сфері відновлення України.

22 травня 2023


Південна Корея передасть для відбудови України платформи розвитку «розумного міста»

Міністр земель, інфраструктури та транспорту Південної Кореї Вон Хі Рьон вирушив до Польщі, де планує зустрітися з українськими посадовцями й обговорити проєкти повоєнної відбудови нашої країни.

21 травня 2023

19 травня 2023

18 травня 2023

17 травня 2023


У Сеулі з’явиться перший у Південній Кореї україномовний аудіогід – Зеленська

Україна та столиця Республіки Корея підписали меморандум про старт робіт із запуску першого у Республіці Корея україномовного аудіогіда, який працюватиме в культурно-мистецькому комплексі «Седжон».

16 травня 2023

15 травня 2023

12 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-