Трамп не згадав Маккейна під час підписання закону про оборонний бюджет

Трамп не згадав Маккейна під час підписання закону про оборонний бюджет

Укрінформ
Президент США Дональд Трамп у своєму тривалому виступі під час підписання закону про бюджет для Пентагону на 2019 рік не висловив традиційної подяки сенатору Джону Маккейну, який є автором законопроекту, але який часто критикує позицію самого Трампа.

На це звернуло увагу американське центральне видання The Hill.

"Трамп не згадав про сенатора Маккейна під час затвердження закону щодо фінансування оборонних потреб США на суму майже $717 млрд. Законопроект на 2019 фінансовий рік був представлений главою сенатського комітету з питань Збройних сил Джоном Маккейном і носив його ім'я", - зазначається в публікації.

Це викликало миттєву негативну реакцію з боку критиків Трампа, включаючи колишнього держсекретаря Джона Керрі, який назвав цей випадок "ганебним".

Водночас того ж дня, у понеділок, глава Білого дому із сарказмом висловився стосовно сенатора, який зараз проходить курс лікування від онкологічного захворювання. 

"Виступаючи на благочинному заході в Нью-Йорку, Трамп саркастично називав Маккейна "одним із наших чудових сенаторів" і згадав вирішальне голосування Маккейна проти запропонованого скасування Закону про доступний медичний огляд", - пише видання, маючи на увазі так звану систему медичного страхування ObamaCare.

"Я би позбувся всього цього, але, як відомо, один із наших прекрасних сенаторів виступив категорично проти цього", - наводить видання слова нинішнього глави Білого дому. 

Читайте також: Зустріч з Путіним: Чому однопартійці обрушились на Трампа

Як повідомляв Укрінформ, сенатор Маккейн, який також представляє Республіканську партію, часто виступав з критикою політики нинішнього президента Трампа. Зараз сенатор проходить лікування в штаті Аризона. Сам же глава Білого дому неодноразово висловлював неповагу до сенатора через опозицію його власним ініціативам.

Оборонний бюджет США на 2019 фінансовий рік передбачає виділення Міністерству оборони США 250 млн доларів для надання безпекової допомоги Україні, у тому числі у вигляді летальної оборонної зброї.

Фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-