Британці хочуть ще один референдум у разі провалу переговорів щодо Brexit

Британці хочуть ще один референдум у разі провалу переговорів щодо Brexit

Опитування
Укрінформ
Більша частина британської громадськості бажає проведення другого референдуму про вихід Об'єднаного Королівства з ЄС в разі невдачі з укладанням угоди з Брюсселем щодо Brexit.

Про це повідомляє Politico із посиланням на нещодавнє соціологічне опитування, проведене YouGov серед більш, ніж 10 тисяч британців.

«Відповідно до результатів опитування, 50 відсотків респондентів підтримали проведення чергового референдуму в разі провалу переговорів про Brexit, а лише 25 відсотків заявили, що майбутнє країни мають вирішити депутати парламенту», - йдеться в повідомленні.

В цілому ж, проведення другого референдуму про Brexit, незалежно від успіхів переговорів з ЄС, підтримали 45 відсотків опитаних, 34 відсотки - проти цього, а 22 відсотки - невизначені.

Читайте також: Британія прямує до "жорсткого" Brexit - міністр

Як відомо, на референдумі 2016 року 52 відсотки британців проголосували за вихід Великої Британії з Європейського Союзу. Офіційно процес «розлучення» Лондона з Брюсселем добігає завершення в березні 2019 року. Саме до цього терміну Об'єднане Королівство мусить укласти з ЄС угоду про подальший формат торговельних відносин та про кордон між Північною Ірландією, яка входить до Великої Британії, та Республікою Ірландія, яка є членом ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-