У Литві заявили про можливе втручання Росії у вибори

У Литві заявили про можливе втручання Росії у вибори

Укрінформ
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що Литва має зміцнювати імунітет до можливого втручання Росії в заплановані на наступний рік вибори.

Про це повідомляє портал Delfi.lt з посиланням на інтерв'ю радіостанції Ziniu radijas.

"Наївно було б вважати, що Литва стане винятком, що ми не будемо в зоні уваги. Звичайно, для Росії, ми можливо не найважливіша держава, де варто створювати сум'яття. Але, оскільки це відбувається практично у всіх країнах, як ми бачимо, електронним способом, при використанні коштів стратегічної комунікації, агентів впливу, всіх інших засобів - то чому ж цього не повинно бути в Литві. Кожна країна, в тому числі і Литва, повинна звернути увагу, і цей імунітет повинен бути укріплений", - сказав Лінкявічюс.

 2019 року в Литві відбудуться вибори до місцевих органів влади, обиратиметься президент, а також пройдуть вибори в Європарламент.

Крім того, розглядається ідея проведення разом з цими виборами референдуму з питання про подвійне громадянство.

Читайте також: Microsoft підтвердила кібератаки на трьох кандидатів у Конгрес США

Як повідомляв Укрінформ, Комітет з розвідки Сенату США підтвердив висновки розвідки про втручання Росії в президентські вибори в США у 2016 році.

Згідно з опублікованою в травні комітетом з розвідки Сенату США розсекреченою частиною доповіді, підготовленої за участю Центрального розвідувального управління, Федерального бюро розслідувань і Агентства національної безпеки, Кремль втручався в хід президентських виборів у США у 2016 році.

Зокрема російські хакери перед американськими президентськими виборами 2016 року здійснювали кібератаки на сервери Демократичної партії, а також в ході виборчої кампанії за дорученням Москви поширювали пропаганду в соцмережах з метою вплинути на її результати на користь Дональда Трампа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-