У Словенії можуть відбутися нові дострокові вибори - ЗМІ

У Словенії можуть відбутися нові дострокові вибори - ЗМІ

Укрінформ
У Словенії можуть відбутися нові дострокові парламентські вибори після того, як консервативна партія країни "NSI" вийшла з коаліційних перемовин.

Про це повідомляє Reuters.

"У Словенії з'явилася перспектива дострокових (парламентських - ред.) виборів після того, як консервативна партія країни "NSI" вийшла з коаліційних перемовин у понеділок, наголосивши на розбіжностях між шістьма партіями", - йдеться у повідомленні.

За словами лідера "NSI" Міхая Тоніна, між партіями, які намагаються сформувати уряд через місяць після дострокових виборів, з'явилися "потенційні конфлікти". При цьому він не уточнив, про які самі розбіжності йдеться.

Як повідомляє Reuters, одне з основних завдань, яке стоїть перед країною, це продаж цієї осені найбільшого державного банку Словенії - NLB. Адже країна погодилася на його продаж ще у 2013 році в обмін на згоду Єврокомісії щодо надання NLB державної допомоги.

Читайте також: Боснія і Герцеговина закриє кордони, якщо Австрія не пропустить мігрантів

Крім того, між політичними партіями також є розбіжності щодо бачення реформ в системі охорони здоров'я та пенсійній системі.

Зазначається, що 3 червня на парламентських виборах в Словенії антимігрантська партія "SDS" здобула найбільшу кількість місць у парламенті, однак минулого тижня партія скасувала всі запрошення щодо формування коаліції після того, як інші партії відмовилися брати в цих перемовинах участь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-